Cutera Excel V umożliwia eliminowanie zarówno powierzchniowych jak i głębokich zmian naczyniowych oraz różnego rodzaju przebarwień skóry. Skorzystaj z oferty specjalnej -20 % na zabiegi twarzy, szyi i dekoltu.

Cutera Excel V umożliwia eliminowanie zarówno powierzchniowych jak i głębokich zmian naczyniowych oraz różnego rodzaju przebarwień skóry. Skorzystaj z oferty specjalnej -20 % na zabiegi twarzy, szyi i dekoltu.

Zadbaj o skórę po lecie, usuń przebarwienia.

Przebarwienia lub plamy posłoneczne, nieraz nazywane przebarwieniami starczymi, występują na skórze i są najczęściej efektem długotrwałej ekspozycji skóry na promienie słoneczne (UV). Większość osób chętnie korzysta z promieni słonecznych dających efekt pięknej opalenizny, jednak przebarwienia posłoneczne mogą być niechcianą pamiątką z wakacji. Na nieochronionej powierzchni skóry twarzy, szyi, nóg lub grzbietowych powierzchni rąk, oprócz pożądanego złocistego koloru, mogą wystąpić przebarwienia, od jasnych po ciemne, płaskie lub nieznacznie uniesione ponad powierzchnię skóry.

Jak powstają?

Powstają w wyniku długotrwałego działania promieni UV powodując zaburzenia w procesie produkcji barwnika (melaniny) w komórkach skóry (melanocytach) w wyniku czego dochodzi do nadmiernego tworzenia się i gromadzenia melaniny. Efektem takich zmian są właśnie przebarwienia. Stosowanie właściwych kremów przeciwsłonecznych i odpowiednia osłona najbardziej narażonych na słońce części ciała powinna zapobiegać szkodliwemu działaniu promieni UV. Pomimo zachowania środków ostrożności, nie jest łatwo uniknąć przebarwień. Przed zastosowaniem zabiegów medycyny estetycznej niektóre zmiany należy zbadać dermatoskopem w celu wykluczenia ich charakteru nowotworowego. Szczególnie ważne jest wczesne wykrycie czerniaka skóry, dające szanse na całkowite wyleczenie.

Zabiegi.

Dostępnych jest kilka zabiegów pomocnych w eliminowaniu przebarwień skóry tj. mikrodermabrazja, mikronakłuwanie Dermapenem, peelingi chemiczne lub laser Cutera Excel V. Jeżeli jesteście zaniepokojeni powstałymi zmianami na skórze zapraszamy na konsultację do Arte Derm. Nasza wiedza i kliniczne doświadczenie pozwoli na bezpieczne i skuteczne wybranie najlepszej metody leczenia twoich zmian.

 

Zadzwoń: 570 182 184 i umów się na konsultację.

More in this category: « Cudowna moc witaminy C