Icoone Laser – najnowocześniejsza metoda ujędrniania skóry

Wiotka skóra na twarzy lub ciele, przebyta czy planowana liposukcja, a także liczne niedoskonałości, jak obrzęki czy cellulit – to wszystko powoduje, że zastanawiasz się nad poprawą swojej urody za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Wciąż nie możesz zdecydować się na ten najlepszy? Dowiedz się więcej o jednej z najnowocześniejszych procedur. Poznaj Icoone Laser!

Zabieg Icoone Laser – na czym polega jego innowacyjność?

Icoone Laser z pewnością nie jest zwykłym urządzeniem. Ta aparatura łączy w sobie bowiem możliwość masażu próżniowego, oddziaływania na tkanki laserem oraz światło LED. Takie zestawienie pozwala jednocześnie ujędrniać, wyszczuplać, modelować i pobudzać tkankę do regeneracji. Podczas wykonywania procedury na dm2 ciała oddziałuje aż 1180 bodźców przy każdym pełnym ruchu głowicy.

Wyjątkową cechą Icoone Laser jest również sama budowa głowic masujących wykorzystywanego w zabiegu urządzenia. Wyposażone zostały one w mikrootwory, które zapewniają wyjątkowo precyzyjne oddziaływanie na tkanki. Taka budowa zapewnia także niezwykłą delikatność takiego masażu, dzięki czemu podczas zabiegu Icoone Laser właściwie nie ma możliwości nawet niewielkiego uszkodzenia skóry.

Samo urządzenie może generować także aż 3 rodzaje podciśnienia – to wytwarzane przez głowicę z mikrootworami, głowicę główną oraz przez obie z nich. Pierwsza metoda doskonale sprawdza się przy skórze delikatnej, np. do napinania tkanki po zabiegu liposukcji, druga przy starszych bliznach czy masażach sportowych, a trzecia do wyszczuplania, ujędrniania czy redukcji cellulitu.

Icoone czy endermologia? Jak ujędrnić skórę i wymodelować ciało?

Endermologia wciąż jest jednym z popularniejszych bezinwazyjnych zabiegów poprawiających napięcie skóry i wygładzających cellulit. Zabieg taki potrafi dać doskonałe efekty, zazwyczaj jednak zaleca się go przy mniejszych problemach. Icoone Laser wykazuje znacznie silniejsze działanie na tkanki, potrafi bowiem między innymi napiąć skórę po zabiegu usuwania tłuszczu, a nawet pozbyć się bardzo zaawansowanego typu cellulitu, nawet tego objawiającego się między innymi bolesnością na obszarze grudek.

Icoone – efekty

Rezultaty stosowania urządzenia Icoone Laser obejmować mogą niemal każdą część ciała, a przy tym działać nie tylko kosmetycznie, lecz także prozdrowotnie. Maszyna ta stosowana bywa bowiem również do masażu okolic dotkniętych bólem, a nawet do zwalczania uciążliwych zaparć. Pacjenci zwykle jednak wybierają ten zabieg ze względu na jego zdolności poprawiania urody. Należą do nich między innymi:

  • usunięcie cellulitu nawet w jego zaawansowanych stadiach,
  • napięcie skóry twarzy, wygładzenie zmarszczek i poprawa owalu,
  • napięcie skóry ciała, w tym również po liposukcji oraz ciąży,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • zmniejszanie widoczności blizn, także tych powstałych w trakcie zabiegów chirurgicznych,
  • wyszczuplanie ciała, szczególnie jego konkretnych partii z problemem uporczywego tłuszczu,
  • walka z nadwagą,
  • usuwanie zmian naczyniowych,
  • zmniejszanie i całkowite likwidowanie obrzęków,
  • poprawa kolorytu skóry.

Jak szybko można zobaczyć rezultaty zabiegu Icoone Laser?

Icoone Laser pozwala osiągnąć widoczne efekty już po jednym zabiegu, który najczęściej zajmuje od 40 minut do 1 godziny. Jednak aby osiągnąć optymalne rezultaty konieczne może być nawet do kilkunastu sesji, co oznacza powtarzanie zabiegu przez kilka tygodni. Nie jest to jednak uciążliwe, poza nielicznymi przypadkami procedura nie jest bowiem bolesna, a często nawet potrafi być przyjemna i relaksująca.

Zabieg Icoone Laser jest jednym z najskuteczniejszych, a przy tym bezinwazyjnych sposobów na osiągnięcie perfekcyjnej sylwetki oraz odmłodzenie twarzy. Ty również pragniesz skorzystać z niezwykłych właściwości tego urządzenia? Zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami, którzy wyjaśnią Ci wszystkie niezbędne szczegóły!