powiekszanie biustu

Lipotransfer biustu – czy to zabieg dla Ciebie?

Zastanawiasz się, jak naturalnie powiększyć piersi? Marzy Ci się pełniejszy, bardziej wydatny biust, ale boisz się narkozy, operacji, długotrwałej rekonwalescencji? Nie musisz rezygnować z marzeń o idealnej sylwetce. Lipotransfer biustu to bardzo nowoczesny zabieg z zakresu medycyny regeneracyjnej. Czy to rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź sama, odpowiadając na kilka pytań…

…ale najpierw, dowiedz się więcej o lipotransferze!

Lipotransfer, nazywany też lipofillingiem, to nowoczesny zabieg modelowania ciała, który wykorzystuje potencjał mezenchymalnych komórek macierzystych (MSC). Ich bogatym źródłem jest tkanka tłuszczowa. MSC są w stanie dzielić się i różnicować w komórki innego typu. Kiedy wraz z tkanką tłuszczową zostają przeszczepione do piersi, zmieniają się w komórki tłuszczowe (adipocyty) i tworzą sieć nowych naczyń krwionośnych. To sprawia, że luki tkankowe wypełniają się, a cała pula komórkowa odmładza. MSC są bardzo cenne dla procesów biorewitalizacyjnych, jednak nie można pomijać znaczenia samych adipocytów . Ich rola w powiększaniu piersi jest równie ważna. Młode, bardzo żywotne komórki tłuszczowe, jako endogenne, dobrze się przyjmują i trwale wypełniają siatkę tkankową. 

Lipotransfer biustu – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Powiększenie piersi czy modelowanie ciała?

Lipotransfer to zabieg modelowania ciała. Pozwala jednocześnie wysmuklić sylwetkę i dodać jej krągłości. Lipotransfer składa się z dwóch procedur – liposukcji i przeszczepu tłuszczu do biustu (lub innego obszaru). Aby powiększyć piersi tkanką tłuszczową, trzeba ją najpierw pobrać z miejsca, w którym występuje w nadmiarze. Najczęściej to brzuch, uda, pośladki. Lipotransfer to zabieg 2w1, który przynosi podwójny efekt. Mając to na uwadze, cena lipotransferu staje się bardzo atrakcyjna i konkurencyjna w porównaniu do innych metod powiększania piersi. Interesuje Cię wyłącznie augmentacja biustu, a może bierzesz pod uwagę bardziej kompleksowe rozwiązania?

Subtelna zmiana czy spektakularna metamorfoza?

Jakich efektów oczekujesz po zabiegu powiększenia piersi? Marzysz o spektakularnej metamorfozie, zmianie rozmiaru biustu z B do E? A może stawiasz na wyraźne, lecz bardziej subtelne zmiany? Po przeszczepie tłuszczu do biustu Twoje piersi mogą powiększyć się o 1 rozmiar, a przy tym zachować naturalny wygląd i miękkość. Jeśli takie efekty lipotransferu Cię satysfakcjonują, to zabieg dla Ciebie!

Anatomiczne czy okrągłe?

Jak wyobrażasz sobie swoje piersi po zabiegu? Chcesz mieć okrągły, znacząco uniesiony i ujędrniony biust? Taki efekt mogą zapewnić tylko implanty. Po przeszczepie tłuszczu piersi zachowują swój anatomiczny kształt. Biust staje się pełniejszy i wygląda naturalnie. Efekty lipotransferu są wyraźne, a zarazem dyskretne. Widać zmianę, lecz trudno odgadnąć jej przyczynę.

Naturalnie czy syntetycznie?

Jeśli zastanawiasz się, jak powiększyć biust, najlepiej porozmawiaj ze specjalistą. Lekarz dokładnie wyjaśni, na czym polega interesujący Cię zabieg i opowie, z czym się wiąże. Powiększanie biustu tłuszczem sprawia, że piersi są większe, ale wciąż naturalne. Autologiczna tkanka tłuszczowa to najlepszy z możliwych wypełniaczy. Jest naturalna, nietoksyczna, niealergizująca. Dobrze się przyjmuje, a do tego stymuluje tkanki do biorewitalizacji. Piersi powiększone własnym tłuszczem nie są ciężkie i nie wywołują dyskomfortu. Lipotransfer daje ogromny komfort fizyczny i psychiczny. Jeśli to dla Ciebie ważne, postaw na lipofilling!

Znieczulenie czy narkoza?

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to tzw. zabieg jednego dnia. Trwa kilka godzin (3-4h) w zależności od obszaru zabiegowego i innych czynników. Mimo dwuetapowej procedury jest na tyle mało inwazyjny, że nie wymaga zastosowania narkozy. W dbałości o komfort i dobre samopoczucie pacjentki, podaje się jej znieczulenie miejscowe. Takie rozwiązanie pozwala skrócić czas trwania zabiegu, wykluczyć konieczność pobytu w szpitalu i wyeliminować potencjalne problemy medyczne. Narkoza jest bardzo pomocna przy operacjach, w tym również operacji powiększania piersi. Jednak w przypadku lipotransferu nie jest konieczna, co dla niektórych jest ogromną zaletą, przesądzającą o wyborze właśnie tej metody powiększania biustu.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem, czyli lipotransfer biustu, to rozwiązanie naturalne, efektywne i bardzo wygodne. Czy jest dobre dla Ciebie? Jeśli chcesz przekonać się na 100%, umów się na wizytę do Kliniki Arte Derm. Porozmawiamy, doradzimy i wspólnie wybierzemy zabieg, który przyniesie poprawę, zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Zadzwoń 570 182 184 lub umów się za pośrednictwem strony: https://artederm.pl/kontakt/