25% RABATU NA ZABIEG REWITALIZACJI SKÓRY VOLITE!

Nowy wymiar rewitalizacji i rozświetlenia skóry. Piękna, jędrna, gładka i świetlista skóra na lato. Urlop bez makijażu! Tylko teraz 25% rabatu!

Zabieg z wykorzystaniem Juvéderm ® VOLITE to małoinwazyjny zabieg do iniekcji przeznaczony do poprawy nawilżenia, elastyczności oraz usunięcia drobnych zmarszczek. Efekt utrzymuje się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednej sesji.

Produkt Juvéderm ® VOLITE, z zastosowaniem opatentowanej technologii VYCROSS®, sprawia, że skóra staje się gładsza (brak drobnych zmarszczek), bardziej nawilżona i elastyczna. Globalne badania potwierdzają, że kondycja skóry stanowi coraz bardziej istotny problem dla wielu kobiet – 56% z nich twierdzi, że wygląd skóry wpływa na ich zewnętrzne piękno. Wprowadzenie Juvéderm ® VOLITE pozwala na przeprowadzenie jednego zabiegu, którego efekty utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy, eliminując potrzebę wielokrotnego leczenia.

Jak działa Juvéderm ® VOLITE?

Produkt Juvéderm ® VOLITE (zawierający kwas hialuronowy) jest wstrzykiwany do skóry właściwej (warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem). Może być stosowany do wykonywania zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający, lidokainę, w celu zapewnienia największego możliwego komfortu podczas zabiegu. W trakcie szczegółowej konsultacji lekarz specjalista medycyny estetycznej omówi i ustali ilość produktu niezbędną do uzyskania rezultatów pożądanych przez pacjentkę.

Klinicznie potwierdzona jakość skóry

Juvéderm ® VOLITE ma korzystny wpływ na wiele parametrów skóry, w tym gładkość (drobne zmarszczki), nawilżenie i elastyczność. Produkt został zaprojektowany do poprawiania jakości skóry; efekty jego działania utrzymują się nawet do dziewięciu miesięcy. W badaniu klinicznym wykazano, że produkt Juvéderm ® VOLITE ma korzystny wpływ na parametry jakości skóry po jednym, czterech, sześciu i dziewięciu miesiącach. Po jednym miesiącu i jednej serii zabiegów, ponad 96% policzków pacjentek było gładszych (w ocenie badacza), a 91% pacjentek było zadowolonych ze stanu skóry. Niektóre rezultaty można było zaobserwować także po dziewięciu miesiącach, kiedy to pacjentki zgłaszały, iż nadal dostrzegają istotną poprawę nawilżenia skóry i są zadowolone z jakości swojej skóry.

Zasady promocji

20% rabatu na zabiegi Juvéderm ® VOLITE!

1 amp 1500 zł 1125 zł
2 amp 2500 zł 1875 zł