Usuwanie cellulitu skuteczniejsze niż myślisz – Icoone Laser

Likwidacja cellulitu to marzenie wielu kobiet – zarówno szczupłych, jak i tych walczących z nadwagą. Pomarańczowa skórka to defekt ,,uniwersalny’’, który pojawia się z wiekiem. Choć nie jest problemem zdrowotnym, lecz wyłącznie estetycznym, negatywnie wpływa na samoocenę i samopoczucie, przez co może pogorszyć komfort życia. Zabiegów na cellulit jest wiele. Najlepszym z nich jest bez wątpienia Icoone Laser.

Cellulit na celowniku

Cellulit występuje u większości kobiet. Są to zmiany w strukturze tkanki tłuszczowej, określane w nomenklaturze naukowej lipodystrofią – czyli zaburzeniem i ubytkami w tkance łącznej, dającymi się zauważyć na powierzchni skóry, jako marszczenia i nierówności, przypominające skórkę pomarańczy. Takie zmiany pojawiają się z wiekiem, niekiedy bardzo wcześnie, nawet około 25.-30. roku życia.

Ich powstawaniu sprzyja siedzący tryb życia, brak ruchu, zła dieta i niedostateczne nawodnienie organizmu. Skórkę pomarańczową może wywołać także noszenie obcisłych ubrań, palenie tytoniu oraz stosowanie doustnej terapii hormonalnej. W pewnym stopniu przypadłość do lipodystrofii jest uwarunkowana genetycznie. Przyczyna w zasadzie nie ma większego znaczenia, najważniejsza jest skuteczna likwidacja cellulitu, co pozostaje marzeniem wielu kobiet. W jego realizacji może pomóc najlepszy zabieg na cellulit – Icoone Laser.

Icoone Laser – pogromca cellulitu

Likwidację cellulitu najlepiej zacząć od zmiany przyzwyczajeń – rezygnacji ze słodkich przekąsek, wprowadzenia regularnych posiłków, dbania o odpowiednie nawodnienie oraz codzienną dawkę ruchu. Jednak walka z cellulitem nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też poza zmianą stylu życia, należy wyciągnąć ciężkie działa i skorzystać z pomocy sprawdzonych technologii.

Icoone Laser to jedyne na świecie urządzenie kosmetyczne, które łączy technologię masażu podciśnieniowego z energią biostymulującego lasera i światła LED.

Icoone Laser służy do masażu podciśnieniowego nowej generacji, a więc opartego na nowatorskiej technologii Multi Mikrostymulacji Roboderm. To rewolucyjny sposób leczenia skóry, do którego wykorzystuje się zmechanizowane głowice rolujące, wyposażone w specjalne otwory zasysające powietrze. Multimikrostymulacja pozwala bardzo precyzyjnie oddziaływać na tkankę łączną, normalizując mikrokrążenie i rozbijając złogi mikroguzków, bezpośrednio odpowiedzialnych za powstanie cellulitu. Kiedy dwie rolki masujące przesuwają się po powierzchni skóry, dostarczają na każdy jej milimetr tysiące bodźców mikrostymulacyjnych, przeprowadzając tym samym dogłębny i bardzo efektywny masaż.

Dzięki połączeniu masażu podciśnieniowego, laseroterapii i fototerapii Icoone Laser jest znacznie skuteczniejszy od swojej poprzedniej wersji. Wiązka lasera rozbija adipocyty (komórki tłuszczowe), a wiązka światła przyspiesza metabolizm komórkowy. Ich współdziałanie wywołuje efekt fotochemiczny, który sprawia, że zwiększa się przepustowość komórek skóry, co ułatwia odprowadzanie rozbitych złogów tłuszczu do układu limbicznego, bez potrzeby uszkodzenia okolicznych struktur tkankowych. Icoone Laser z diodą Led pozwala przeprowadzić precyzyjną terapię antycellulitową, uzyskując zadowalające efekty w sposób maksymalnie małoinwazyjny i komfortowy.

W trakcie zabiegu Icoone Laser dochodzi do:

  • zwiększenia przepustowości błony komórkowej, 
  • przyspieszenia procesu lipolizy (rozbicia i rozkładu komórek tłuszczowych),
  • stymulacji produkcji nowego kolagenu i elastyny,
  • pobudzenia metabolizmu komórkowego.

W rezultacie skóra staje się gładsza, odzyskuje właściwe napięcie i sprężystość. Jest lepiej ukrwiona i dotleniona. Wygląda młodziej i bardzo atrakcyjnie! Pierwsze efekty można zobaczyć już po jednym zabiegu, aczkolwiek wyraźną redukcję cellulitu uzyskuje się dopiero po wykonaniu pełnego cyklu zabiegowego. To 15 sesji, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Dla uzyskania trwałej poprawy, należy trzymać się planu terapeutycznego i stosować się do otrzymanych zaleceń. Cellulit to podstępny wróg, dlatego tak ważne są systematyczność i samodyscyplina. 

Zalety zabiegu Icoone Laser

  • Uniwersalna terapia – mogą z niej skorzystać wszyscy, nawet kobiety po porodzie.
  • Wielokierunkowe działanie – laser Icoone stosuje się nie tylko do rzeźbienia sylwetki, lecz także modelowania twarzy.
  • Wysoka skuteczność – konkretne, dogłębne i precyzyjne działanie.
  • Bezpieczeństwo – laser Icoone nie powoduje rozciągnięcia ani przerwania ciągłości tkanek.
  • Komfort zabiegowy – zabieg jest bezbolesny, może nawet wydawać się przyjemny.

Arte Derm – specjaliści w usuwaniu cellulitu

W Klinice Arte Derm zajmujemy się usuwaniem cellulitu profesjonalnie. Jako jedyni w okolicy posiadamy najlepszy sprzęt do nieinwazyjnego modelowania sylwetki i likwidacji cellulitu – Icoone Laser z głowicą wyposażoną w laser diodowy 915 nm i diodę LED 650 nm.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i holistycznie, dobierając terapie dopasowane do konkretnych problemów estetycznych i zdrowotnych. Jeśli oprócz pomarańczowej skórki Twoim problemem są blizny, rozstępy czy luźna skóra, pomożemy Ci je pokonać! Decydując się na usuwanie cellulitu w Arte Derm, masz zapewnione najwyższej jakości usługi i kompleksowe wsparcie. Jesteśmy dla Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o likwidacji cellulitu laserem Icoone, napisz, zadzwoń lub umów się na konsultację https://artederm.pl/kontakt/