Usuwanie przebarwień i zmian naczyniowych – 20%!

Przebarwienia lub plamy posłoneczne, nieraz nazywane przebarwieniami starczymi, występują na skórze i są najczęściej efektem długotrwałej ekspozycji skóry na promienie słoneczne (UV). Większość osób chętnie korzysta z  promieni słonecznych dających efekt pięknej opalenizny, jednak przebarwienia posłoneczne mogą być niechcianą pamiątką z wakacji. Na nieochronionej powierzchni skóry twarzy, szyi, nóg lub grzbietowych powierzchni rąk, oprócz pożądanego złocistego koloru, mogą wystąpić przebarwienia, od jasnych po ciemne, płaskie lub nieznacznie uniesione ponad powierzchnię skóry.

Cutera Excel V umożliwia eliminowanie zarówno powierzchniowych jak i głębokich zmian naczyniowych oraz różnego rodzaju przebarwień skóry. Skorzystaj z oferty specjalnej -20 % na zabiegi twarzy, szyi i dekoltu.

Cutera Excel V umożliwia eliminowanie zarówno powierzchniowych jak i głębokich zmian naczyniowych oraz różnego rodzaju przebarwień skóry. Skorzystaj z oferty specjalnej -20 % na zabiegi twarzy, szyi i dekoltu.

Zadbaj o skórę po lecie, usuń przebarwienia!

Przebarwienia lub plamy posłoneczne, nieraz nazywane przebarwieniami starczymi, występują na skórze i są najczęściej efektem długotrwałej ekspozycji skóry na promienie słoneczne (UV). Większość osób chętnie korzysta z promieni słonecznych dających efekt pięknej opalenizny, jednak przebarwienia posłoneczne mogą być niechcianą pamiątką z wakacji. Na nieochronionej powierzchni skóry twarzy, szyi, nóg lub grzbietowych powierzchni rąk, oprócz pożądanego złocistego koloru, mogą wystąpić przebarwienia, od jasnych po ciemne, płaskie lub nieznacznie uniesione ponad powierzchnię skóry.

Jak powstają?

Powstają w wyniku długotrwałego działania promieni UV powodując zaburzenia w procesie produkcji barwnika (melaniny) w komórkach skóry (melanocytach) w wyniku czego dochodzi do nadmiernego tworzenia się i gromadzenia melaniny. Efektem takich zmian są właśnie przebarwienia. Stosowanie właściwych kremów przeciwsłonecznych i odpowiednia osłona najbardziej narażonych na słońce części ciała powinna zapobiegać szkodliwemu działaniu promieni UV. Pomimo zachowania środków ostrożności, nie jest łatwo uniknąć przebarwień. Przed zastosowaniem zabiegów medycyny estetycznej niektóre zmiany należy zbadać dermatoskopem w celu wykluczenia ich charakteru nowotworowego. Szczególnie ważne jest wczesne wykrycie czerniaka skóry, dające szanse na całkowite wyleczenie.

Zabiegi

Dostępnych jest kilka zabiegów pomocnych w eliminowaniu przebarwień skóry tj. mikrodermabrazja, mikronakłuwanie Dermapenem, peelingi chemiczne lub laser Cutera Excel V. Jeżeli jesteście zaniepokojeni powstałymi zmianami na skórze zapraszamy na konsultację do Arte Derm. Nasza wiedza i kliniczne doświadczenie pozwoli na bezpieczne i skuteczne wybranie najlepszej metody leczenia twoich zmian.

Zasady promocji 

Otrzymujesz 20% rabatu na za zabieg laserem Cutera Excel V! 

Laserowe zamykanie naczynek: Pojedyńcze naczynko – pajączek 150 zł 120 zł
Twarz 800 zł 640 zł
Policzki 600 zł 480 zł
Nos 400 zł 320 zł
Dekolt 700 zł 560 zł
Kończyny dolne od 600 zł
Laserowe leczenie rumienia i trądziku różowatego: Twarz 1000 zł 800 zł
Policzki 800 zł 640 zł
Dekolt 1000 zł 800 zł
Szyja 800 zł 640 zł
Laserowe usuwanie zmian rubinowych: Pojedyńcza zmiana 150 zł 120 zł
Usuwanie naczyniaków: Naczyniak do 4cm2 250 zł 200 zł
Naczyniak do 25cm2 500 zł  400 zł
Naczyniak do 144cm2 800 zł 640 zł
Naczyniak powyżej 144cm2 1200 zł 960 zł
Laserowe usuwanie przebarwień: Usuwanie plam posłonecznych – dłoń od 150 zł
Lentigo na twarzy lub ciele od 250 zł

 

Zadzwoń i umów się na zabieg!

tel: 570 182 184