usuwanie zmarszczek cena

Świeże spojrzenie na zmarszczki pod oczami – Light Eyes

Zmarszczki i cienie pod oczami spędzają sen z powiek zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Panie chcą prezentować się młodo, niezależnie od tego, jak często i czy stosują makijaż, więc wydają majątek na kolejne przeciwzmarszczkowe, kremowe eksperymenty. Panowie też nie chcą wyglądać staro, dlatego czasem ukradkiem próbują kosmetyków swoich partnerek. Czyż nie jest tak? Oczywiście! To dlatego, że w naszej kulturze wciąż pokutuje wiele utartych przekonań, między innymi na temat tego, że nie powinniśmy zbytnio przejmować się własnym wyglądem, a już w szczególności mężczyźni. Warto się temu przeciwstawić i zadbać o swoje dobre samopoczucie, żeby patrząc w lustro, widzieć pozytywne odbicie, bez niepotrzebnych cieni czy nieestetycznych oznak starzenia. 

Light Eyes – co to jest?

Skuteczną i szybką pomoc znajdziesz w nowym, świeżym spojrzeniu na zmarszczki pod oczami, czyli zabiegu o nazwie Light Eyes, który oferuje współczesna medycyna estetyczna! Zabieg Light Eyes, nazywany jest koktajlem rewitalizującym, ponieważ to mieszanka składników, które mają znaczący wpływ na odmładzanie skóry. W recepturze eliksiru młodości znajduje się witamina C, kwas hialuronowy, rozmaryn, ruszczyk, wyciąg z jagody oraz heksapeptydy. Nowoczesna formuła pozwala oddziaływać nie tylko na cienie, lecz także obrzęki oraz zmarszczki pod oczami. W klinice Arte Derm cała procedura zabiegu jest bardzo prosta i praktycznie nie wymaga rekonwalescencji. Najpierw lekarz wykonuje znieczulenie miejscowe, a potem za pomocą cienkiej igły aplikuje preparat Light Eyes. Efekty widoczne są już po jednorazowym przeprowadzeniu terapii, jednak dla uzyskania lepszych rezultatów, wskazane jest wykonanie serii od trzech do pięciu zabiegów, w odstępach od dwóch do czterech tygodni.

Co wpływa na powstawanie zmarszczek pod oczami?

Niewątpliwie czynników, które powodują ciemne kręgi, obrzęki oraz zmarszczki pod oczami, jest kilka. Jednym z nich jest stres. Negatywne emocje sprawiają, że organizm szybciej się starzeje, a noce często są nieprzespane. Skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, z tego powodu pierwsze oznaki starzenia uwidaczniają się właśnie na niej. Ponadto, na tworzenie się nieestetycznych zmian skórnych niebagatelny wpływ ma także styl życia. Palenie papierosów, picie alkoholu, a także niewłaściwa dieta – obfita w słodycze i produkty o wysokim indeksie glikemicznym – przyczyniają się w dużym stopniu do niekorzystnego wyglądu skóry. Warto więc zadbać o higieniczny tryb życia, bez używek, przy zminimalizowanym stresie, odpowiedniej ilości odpoczynku i snu, a także regularnym ruchu na świeżym powietrzu.

Zmarszczki pod oczami – wykluczone!

Stosując kilka prostych zasad związanych ze zdrowym stylem życia, a także włączając niezbędne zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna, możesz liczyć na promienny uśmiech i wypoczętą twarz, a zmarszczki pod oczami nie będą już powodem do niepotrzebnych zmartwień.

Inne czynności zapobiegające oznakom starzenia

Opalanie, zarówno naturalne, jak i w solarium, również ma wpływ na szybsze starzenie skóry, dlatego jeśli chcesz zachować młody wygląd, używaj kremu z filtrem UV, który ochroni cię przed szkodliwym promieniowaniem. Dobrze też wykorzystywać wiedzę lekarzy medycyny estetycznej, wskazujących najnowsze rozwiązania na odmładzanie, które sprawią, że nie tylko zmarszczki pod oczami zostaną zredukowane, lecz także oznaki starzenia z pozostałych obszarów twarzy oraz całego ciała. Jeżeli chcesz pozbyć się niedoskonałości skóry, jakimi są zmarszczki pod oczami, skontaktuj się z kliniką Arte Derm w Józefowie! Zadzwoń pod nr tel.: 570 182 184 i umów się na wizytę już dziś! Sprawdź atrakcyjne ceny! Zapraszamy!