WALENTYNKOWA PROMOCJA: zniżka na Intraceuticals & Icoone Laser !

Z okazji Święta Zakochanych przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję: od dziś do 15 lutego zestaw zabiegów masaż twarzy Icoone Laser wraz z infuzją tlenową Intraceuticals kosztuje 350 zł taniej!

PROMOCJA Z OKAZJI WALENTYNEK*

ICOONE LASER & INTRACEUTICALS 800 zł – 350 zł = 450 zł

*Promocja trwa do 15 lutego i nie łączy się z innymi zniżkami.

ICOONE LASER –  to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, łącząca energię lasera diodowego i światła LED. To jedyne na świecie urządzenie medyczne, które pozwala na zabiegi u wszystkich pacjentów, bez względu na rodzaj skóry i wiek. ICOONE laser jest opatentowaną przez Roboderm rewolucyjną technologią oddziaływania na skórę. Użyta w nim multinikrostymulacja polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z mikrootworami. Przy każdym ruchu głowicy skórze dostarczanych jest 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm² . W efekcie pacjent otrzymuje wielowymiarowy, delikatny, a przy tym bardzo dokładny poddanej terapii powierzchni skóry. (Czytaj więcej o ICOONE LASER)

INTRACEUTICALS – jest zabiegiem bankietowym, jak i stanowiącym element regularnej pielęgnacji, mającym za zadanie nawilżyć, odmłodzić i rozświetlić cerę dzięki wykorzystaniu zjawiska infuzji tlenowej. Za sprawą zastosowania trzech różnych form kwasu hialuronowego, przeciwutleniaczy i tlenu hiperbarycznego, zabieg gwarantuje skuteczne przenikanie składników aktywnych w głąb tkanek. W efekcie skóra staje się napięta, gładka, nawilżona, zmarszczki zostają spłycone, a koloryt wyrównany. Już po pierwszym zabiegu efekt jest widoczny i utrzymuje się przez półtora tygodnia. W celu uzyskania długotrwałych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegowej.

Zadzwoń i umów się na zabieg

tel: 570 182 184