cutera excel v

Wygraj walkę z żylakami! Cutera Excel V – metoda na znany problem

Żylaki. Dla jednych z nas odległy problem, o którym jedynie czytamy, słyszymy, czasem ktoś w rodzinie uskarża się na związane z nimi dolegliwości. Dla innych kłopot, z którym chcieliby się jak najprędzej uporać, ponieważ nie dość, że żylaki wyglądają nieestetycznie i nie dodają w żaden sposób uroku, niestety mogą być także groźne dla zdrowia. Jak mówią specjaliści, na żylaki trzeba zapracować. I najczęściej tak właśnie robimy: uprawiamy zbyt mało sportu, prowadzimy siedzący tryb życia, często zmagamy się z dodatkowymi kilogramami. Do tego możemy dorzucić uwarunkowania genetyczne i żylaki mamy zagwarantowane. Szacuje się, że po ukończeniu 45. roku życia, już co trzecia kobieta i co piąty mężczyzna będą cierpieć z powodu żylaków kończyn dolnych. Czym są niesławne żylaki? To nieprawidłowe poszerzenia żył powstające na skutek cofania się krwi. Na początku pojawia się problem ze słabymi mięśniami, uszkodzonymi zastawkami żył. Konsekwencją jest wspomniane cofanie się krwi i jej coraz większy napór na ściany naczynia. Te rozszerzają się i nie wracają już do swojego pierwotnego kształtu. Tak tworzą się żylaki, o których leczeniu warto pomyśleć jak najwcześniej.

Dla kogo laseroterapia?

Leczenie żylaków laserem przynosi bardzo dobre efekty. Jednym z urządzeń, które zostało stworzone z myślą o usuwaniu problemów naczyniowych, w tym właśnie żylaków, jest laser Cutera Excel V. Choć leczenie żylaków laserem jest metodą bezpieczną i skuteczną, nie każdy może poddać się takiej terapii. Z zabiegu wykluczone zostaną kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby ze świeżą opalenizną. Są to przeciwwskazania czasowe, co oznacza, że po zaprzestaniu karmienia czy też po zejściu opalenizny można zdecydować się na terapię Cutera Excel V. Pod warunkiem oczywiście, że nie występują już żadne inne przeciwwskazania. Do tych należy zaliczyć: padaczkę, nowotwory, opryszczkę, uszkodzenia naskórka, żółtaczkę czy choroby autoimmunologiczne. Aby przekonać się, czy zabieg naczyniowy laserem jest właśnie dla nas, wystarczy umówić się na konsultację wstępną z naszymi specjalistami. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile potrzeba. Rozmawiamy i wybieramy najskuteczniejszą terapię, która pozwala rozprawić się z problemem. Tłumaczymy naszym pacjentom, że przeprowadzenie laserowego usuwania żylaków wymaga odstawienia preparatów zawierających retinol, odczekania aż zejdzie świeża opalenizna. Odpowiednie przygotowanie się do zabiegu i przestrzeganie zaleceń pozabiegowych pozwala na osiągnięcie efektu, o jaki chodzi zarówno naszym pacjentom, jak i nam, pracownikom kliniki.

Jak wygląda leczenie żylaków laserem?

Nowoczesny laser Cutera Excel V pozwala na przeprowadzenie szybkiego, bezpiecznego i skutecznego zabiegu. Jest krótki, ponieważ trwa tylko kilkanaście minut. Jedyne odczucia, jakie mogą towarzyszyć pacjentowi podczas zabiegu, to delikatne szczypanie i kłucie. Zabieg przeprowadza się bez znieczulenia. Cutera Excel V doskonale radzi sobie z mniejszymi i większymi zmianami naczyniowymi. Jest to laser, którego wszechstronne działania zapewnia podwójna długość fali: 532/1064 nm. Promieniowanie lasera pochłaniane jest przez hemoglobinę (barwnik krwi), co prowadzi do fotokoagulacji, uszkodzenia naczynia i w konsekwencji jego włóknienia oraz zaniku. Co ważne, korzystając z terapii Cutera Excel V, nasi pacjenci nie muszą obawiać się długotrwałej rekonwalescencji czy pozostałości w postaci blizn lub oparzeń. Laserowe leczenie żylaków to bezpieczeństwo i komfort każdego pacjenta. Z żylakami trzeba walczyć, dlatego zacznij jak najwcześniej. Zapisz się na konsultację do naszej kliniki i pozbądź się problemu. Zajrzyj na stronę i poznaj szczegóły https://artederm.pl.