odsysanie tluszczu - cena

3 skuteczne metody na pozbycie się tłuszczu

Zgrabna sylwetka to marzenie wielu osób. Czasem naturalne uwarunkowania nie sprzyjają jednak temu, żeby wyglądać szczupło i czuć się atrakcyjnie. Długotrwałe odchudzanie jest stresujące i nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Ponadto, restrykcyjna dieta może szkodzić organizmowi, pozbawia go bowiem niezbędnych mikroelementów i witamin. Tego rodzaju sposoby na zgubienie zbędnych kilogramów, powinny więc być podparte innymi środkami, takimi jak aktywność fizyczna czy zabiegi medycyny estetycznej. Redukcja tkanki tłuszczowej to skomplikowany proces, który wymaga różnorodnych bodźców. Sprawdź więc, jakie są trzy skuteczne metody na pozbycie się tłuszczu i wykorzystaj je w praktyce!

Lipoliza iniekcyjna

Dobrze wspomóc odchudzanie skuteczną metodą, jaką jest lipoliza iniekcyjna. Polega na zaaplikowaniu w wybrane miejsca ciała zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie się komórek tłuszczowych. Idealna figura uzyskiwana jest już po 2-3 zabiegach, w przypadku osób o niewielkiej nadwadze. Natomiast w sytuacji większej ilości zbędnych kilogramów, redukcja tkanki tłuszczowej następuje po częstszej terapii, wykonywanej w odstępach 3-4 tygodni. W Arte Derm lipoliza iniekcyjna stosowana jest zawsze pod okiem doświadczonego lekarza, który przed zastosowaniem kuracji, dokładnie przeprowadza wywiad lekarski, w trosce o twoje bezpieczeństwo i zdrowie.

Modelowanie sylwetki

Kolejną skuteczną metodą, która pozwala na pozbycie się tłuszczu, jest modelowanie sylwetki. Wskazana jest regularna aktywność fizyczna, która pozytywnie wpływa nie tylko na prezencję, lecz także zwiększa wydolność organizmu, podnosi sprawność oraz reguluje ciśnienie krwi. Zgrabna sylwetka uzyskiwana jest również poprzez wykorzystanie specjalistycznych urządzeń, którymi posługuje się współczesna medycyna estetyczna. I tak, redukcja tkanki tłuszczowej, jak też modelowanie sylwetki, możliwe jest dzięki technologii HIFU, czyli fal ultradźwiękowych, zastosowanej w sprzęcie o nazwie Ultraformer III. Urządzenie to rewelacyjnie poprawia elastyczność skóry i przyczynia się do ujędrnienia wybranych obszarów ciała, dzięki czemu uzyskasz młody oraz świeży wygląd! Fenomenalne rezultaty w uzyskaniu sprężystości skóry, na przykład pod kolanami, przynoszą natomiast nici Meso Cogs, które pobudzają produkcję kolagenu. Dzięki tej technice możesz liczyć na bezpieczny i skuteczny lifting oraz regenerację zwiotczałych miejsc na ciele. Inną techniką, która sprzyja modelowaniu sylwetki, jest zastosowanie urządzenia Plexr. Działanie sprzętu opiera się na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy. Narzędzie to, powodując sublimację, czyli odparowanie naskórka, wpływa na polepszenie wyglądu i kondycji skóry. To bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości, które działa punktowo na wybrany obszar ciała. Doskonale sprawdza się między innymi w likwidowaniu wiotkości w okolicy łokci, kolan oraz rozstępów.

Zabiegi laserowe

Godną uwagi metodą, która pomoże ci w osiągnięciu pozytywnych rezultatów w pozbywaniu się tłuszczu, jest Icoone Laser. Idealna figura zależy od różnych czynników. Sama dieta może nie wystarczyć. Na nienaganną prezencję zgrabnego ciała składają się zarówno elementy, takie jak aktywność fizyczna, jak i wspomaganie nowoczesnymi technikami medycyny estetycznej. Dzięki zabiegom z użyciem Icoone Laser, skóra otrzymuje liczne bodźce mikrostymulacyjne, co powoduje przyspieszenie procesu rozkładu tłuszczu. Jeśli interesuje cię redukcja tkanki tłuszczowej, zadzwoń do naszej kliniki Arte Derm w Józefowie i umów się na wizytę już dziś! Zadzwoń, pod nr tel. 570 182 184. Zapraszamy serdecznie!