O nas

Arte Derm

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm to spełnienie naszych wieloletnich dążeń i pragnień.

Z wielką pasją stworzyliśmy miejsce, z którego możemy być dumni i szczęśliwi. A to wszystko dzięki możliwości dostarczenia naszym Klientom najwyższej jakości usług, których podstawą jest rzetelna wiedza, wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Etyka zawodu lekarza jest podstawą naszego działania, a bezpieczeństwo i dobro naszych Pacjentów jest dla nas wartością nadrzędną.

W naszej klinice dysponujemy tylko najnowocześniejszym, najwyższej jakości, certyfikowanym sprzętem oraz najlepszymi produktami do zabiegów.

Nasza praca to dla nas ogromna radość, a zadowolenie i uśmiech naszych Klientów jest największą zapłatą za naszą wiedzę i zaangażowanie.

Nasza oferta

Dr Aleksandra Ciemerych

Założyciel kliniki. Specjalista Dermatolog – Wenerolog, Specjalista Medycyny Estetycznej z ponad 10 letnim doświadczeniem. W 2011 roku ukończyła prestiżowe dwuletnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2006 roku praktykuje w dermatologii, medycynie estetycznej i anti-aging. Uczestnik licznych szkoleń i kursów krajowych i zagranicznych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

„Moją największą miłością jest moja rodzina, a moją życiową pasją dermatologia, medycyna estetyczna i poszukiwanie harmonii.”

Dr n.med. Mariusz Ciemerych

Specjalista Urolog, FEBU. Starszy asystent w Klinice Urologii CMKP w Otwocku. Specjalizuje się w zabiegach laparoskopowej chirurgii onkologicznej, nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w onkologi (HIFU).

Uczestnik wielu specjalistycznych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Od wielu lat bierze udział w najważniejszych kongresach w kraju i za granicą. W Klinice Arte Derm wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej szczególnie z zastosowaniem nici liftingujących, HIFU, urządzeń laserowych.

Dr hab. n. med. Radosław Andrzej Kowalewski

Chirurg ogólny i naczyniowy

Dr Kowalewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończył w 1996 roku.Po studiach rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji UM w Białymstoku. Tam uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz stopnie naukowe: doktora i doktora habilitowanego nauk medycznych. W 2016 roku został kierownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Brał udział w licznych kursach i stażach w ośrodkach - zarówno krajowych jak i zagranicznych. Opublikował ponad 88 prac naukowych, w tym 28 w renomowanych czasopismach międzynarodowych. Jest dwukrotnym laureatem Nagrody Ministra Zdrowia oraz laureatem Nagrody Polskiego Przeglądu Flebologicznego, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej; European Society for Vascular Surgery i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Zainteresowania zawodowe dr Kowalewskiego skupiają się na diagnostyce oraz leczeniu zachowawczym i inwazyjnym, metodami chirurgii klasycznej i wewnątrznaczyniowej tętniaków aorty piersiowej, rozwarstwień aorty, tętniaków i niedrożności aorty brzusznej, tętniaków tętnic obwodowych, chorób tętnic szyjnych, podobojczykowych, nerkowych i kończyn dolnych. Ze szczególnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób żył kończyn (żylaków kończyn, przewlekłej niewydolności żylnej, zakrzepicy żył głębokich i zakrzepowego zapalenia żył powierzchownych).

dietetyk Józefów

Mgr inż. Justyna Stępniewska

dietetyk, specjalista żywienia człowieka

Dyplomowana dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dietetyki klinicznej. Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie, francusko-polskie studia MBA w gospodarce żywnościowej, studia podyplomowe Poradnictwo Dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia oraz ogólnopolski program „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” nadający uprawnienia Edukatora Żywieniowego z zakresu odżywiania niemowląt i dzieci. W ramach projektu Narodowego Programu Zdrowia ukończyła szkolenie „Dieta dla seniora” obejmujące skuteczną diagnozę i interwencję dietetyczną u pacjentów po 60 roku życia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach branżowych związanych z dietoprofilaktyką i dietoterapią chorób.

Swoje poradnictwo opiera na zasadach zindywidualizowanego żywienia dostosowanego do stanu zdrowia, stylu życia oraz uwarunkowań genetycznych danego pacjenta. Zajmuje się leczeniem żywieniowym osób z nadwagą i otyłością, cukrzycą, miażdżycą, nadciśnieniem, hipercholesterolemią, chorobami autoimmunologicznymi (m.in. Hashimoto), przewodu pokarmowego, nowotworowymi itp. oraz edukacją żywieniową całych rodzin, kobiet planujących ciążę i ciężarnych, osób ze zwiększoną aktywnością fizyczną i osób na dietach wegańskich/wegetariańskich.