O nas


Arte Derm

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm to spełnienie naszych wieloletnich dążeń i pragnień.

Z wielką pasją stworzyliśmy miejsce, z którego możemy być dumni i szczęśliwi. A to wszystko dzięki możliwości dostarczenia naszym Klientom najwyższej jakości usług, których podstawą jest rzetelna wiedza, wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Etyka zawodu lekarza jest podstawą naszego działania, a bezpieczeństwo i dobro naszych Pacjentów jest dla nas wartością nadrzędną.

Dr n.med. Aleksandra Ciemerych

Założyciel kliniki. Specjalista Dermatolog – Wenerolog, Specjalista Medycyny Estetycznej z ponad 10 letnim doświadczeniem. W 2011 roku ukończyła prestiżowe dwuletnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2006 roku praktykuje w dermatologii, medycynie estetycznej i anti-aging. Uczestnik licznych szkoleń i kursów krajowych i zagranicznych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

„Moją największą miłością jest moja rodzina, a moją życiową pasją dermatologia, medycyna estetyczna i poszukiwanie harmonii.”

Dr n.med. Mariusz Ciemerych

Specjalista Urolog, FEBU. Koordynator Pododdziału Urologii w Białostockim Centrum Onkologii. Specjalizuje się w zabiegach laparoskopowej chirurgii onkologicznej, nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w onkologi (HIFU).

Uczestnik wielu specjalistycznych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Od wielu lat bierze udział w najważniejszych kongresach w kraju i za granicą. W Klinice Arte Derm wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej szczególnie z zastosowaniem nici liftingujących, HIFU, urządzeń laserowych.

Dr Stella Korycińska

lekarz medycyny estetycznej

Jest stypendystką prestiżowego Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Należy również do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiej Rady Medycyny Anti-aging.

Ukończyła prestiżową szkołę podyplomową Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej stale doskonali na wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Jako jedna spośród kilkunastu lekarzy z całego kraju została wyróżniona zaproszeniem do udziału w pierwszej w Polsce edycji Akademii Allergan Medical Institute, która obejmuje cykl szkoleń pod okiem wybitnego specjalisty medycyny estetycznej i światowej sławy trenera dr Sylwii Lipko-Godlewskiej.

W Klinice ArteDerm Dr Stella Korycińska wykonuje zabiegi z użyciem nici liftingujących Aptos, w tym bezoperacyjne korekcje nosa oraz lipotransfery do twarzy i do piersi z użyciem zestawów AdipSculpt od MassMedica. Specjalizuje się również w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego marki Juvederm wg MD Codes.

Jeżeli cenisz sobie lekarzy, którzy potrafią wydobyć z Ciebie piękno i zachować przy tym Twój naturalny wygląd, to trafiłaś idealnie - dr Stella zaprasza na konsultację!

Dr hab. n. med. Radosław Andrzej Kowalewski

Chirurg ogólny i naczyniowy

Dr Kowalewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończył w 1996 roku.Po studiach rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji UM w Białymstoku. Tam uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz stopnie naukowe: doktora i doktora habilitowanego nauk medycznych. W 2016 roku został kierownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Brał udział w licznych kursach i stażach w ośrodkach - zarówno krajowych jak i zagranicznych. Opublikował ponad 88 prac naukowych, w tym 28 w renomowanych czasopismach międzynarodowych. Jest dwukrotnym laureatem Nagrody Ministra Zdrowia oraz laureatem Nagrody Polskiego Przeglądu Flebologicznego, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej; European Society for Vascular Surgery i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Zainteresowania zawodowe dr Kowalewskiego skupiają się na diagnostyce oraz leczeniu zachowawczym i inwazyjnym, metodami chirurgii klasycznej i wewnątrznaczyniowej tętniaków aorty piersiowej, rozwarstwień aorty, tętniaków i niedrożności aorty brzusznej, tętniaków tętnic obwodowych, chorób tętnic szyjnych, podobojczykowych, nerkowych i kończyn dolnych. Ze szczególnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób żył kończyn (żylaków kończyn, przewlekłej niewydolności żylnej, zakrzepicy żył głębokich i zakrzepowego zapalenia żył powierzchownych).

Dr Dominika Pyrka

specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej Pani doktor związana jest z Oddziałem Dermatologii Dorosłych Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Oprócz pracy klinicznej, zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci. Zainteresowania zawodowe Pani doktor skupiają się szczególnie na leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry i trądziku, a także diagnostyce znamion „pieprzyków”, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry.

Przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

Pani doktor stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kongresach naukowych i kursach z zakresu dermatologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.

Mgr Weronika Kaczmarek

kosmetolog

Absolwentka studiów II stopnia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia. W Klinice Arte Derm jej priorytetem jest indywidualne podejście do pacjenta co pozwala jak najlepiej dobrać zabieg odpowiadający jego oczekiwaniom. Najwięcej satysfakcji w klinice przynosi jej obserwacja u pacjentów bardzo dobry efektów zabiegów, które najczęściej wykonuje tj. epilacja laserowa Thunder, modelowanie sylwetki Icoone Laser oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Weronika z natury jest osobą uśmiechniętą, otwartą i życzliwą. W wolnym czasie stawia na aktywny wypoczynek, długie spacery i wycieczki rowerowe. Jako kosmetolog stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetyki profesjonalnej, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Olga Fic

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Posiada 12 letnie doświadczenie w terapiach anti-aging i przeciwtrądzikowych.

Pracując w gronie specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej prowadzi terapie holistycznie, z indywidualnym spojrzeniem na każdą osobę.

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem nowoczesnych  urządzeń, które przy najmniejszej ingerencji pozwalają uzyskać zamierzone efekty.

Marta Stępniewska

recepcjonistka, specjalista ds. obsługi pacjenta

W Klinice zajmuje się bezpośrednią oraz telefoniczną obsługą pacjentów, sprawując nad nimi kompleksową opiekę.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta oraz budowania długotrwałych relacji.

Wolny czas wykorzystuje na aktywność fizyczną, poznawanie kuchni świata oraz podróże.

Mgr inż. Justyna Stępniewska

dietetyk, specjalista żywienia człowieka

Dyplomowana dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dietetyki klinicznej. Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie, francusko-polskie studia MBA w gospodarce żywnościowej, studia podyplomowe Poradnictwo Dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia oraz ogólnopolski program „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” nadający uprawnienia Edukatora Żywieniowego z zakresu odżywiania niemowląt i dzieci. W ramach projektu Narodowego Programu Zdrowia ukończyła szkolenie „Dieta dla seniora” obejmujące skuteczną diagnozę i interwencję dietetyczną u pacjentów po 60 roku życia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach branżowych związanych z dietoprofilaktyką i dietoterapią chorób.

Swoje poradnictwo opiera na zasadach zindywidualizowanego żywienia dostosowanego do stanu zdrowia, stylu życia oraz uwarunkowań genetycznych danego pacjenta. Zajmuje się leczeniem żywieniowym osób z nadwagą i otyłością, cukrzycą, miażdżycą, nadciśnieniem, hipercholesterolemią, chorobami autoimmunologicznymi (m.in. Hashimoto), przewodu pokarmowego, nowotworowymi itp. oraz edukacją żywieniową całych rodzin, kobiet planujących ciążę i ciężarnych, osób ze zwiększoną aktywnością fizyczną i osób na dietach wegańskich/wegetariańskich.