O nas


Arte Derm

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm to spełnienie naszych wieloletnich dążeń i pragnień.

Z wielką pasją stworzyliśmy miejsce, z którego możemy być dumni i szczęśliwi. A to wszystko dzięki możliwości dostarczenia naszym Klientom najwyższej jakości usług, których podstawą jest rzetelna wiedza, wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Etyka zawodu lekarza jest podstawą naszego działania, a bezpieczeństwo i dobro naszych Pacjentów jest dla nas wartością nadrzędną.

Dr n.med. Aleksandra Ciemerych

Założyciel kliniki. Specjalista Dermatolog – Wenerolog, Specjalista Medycyny Estetycznej z ponad 10 letnim doświadczeniem. W 2011 roku ukończyła prestiżowe dwuletnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2006 roku praktykuje w dermatologii, medycynie estetycznej i anti-aging. Uczestnik licznych szkoleń i kursów krajowych i zagranicznych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

„Moją największą miłością jest moja rodzina, a moją życiową pasją dermatologia, medycyna estetyczna i poszukiwanie harmonii.”

Dr n.med. Mariusz Ciemerych

Specjalista Urolog, FEBU. Koordynator Pododdziału Urologii w Białostockim Centrum Onkologii. Specjalizuje się w zabiegach laparoskopowej chirurgii onkologicznej, nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w onkologi (HIFU).

Uczestnik wielu specjalistycznych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Od wielu lat bierze udział w najważniejszych kongresach w kraju i za granicą. W Klinice Arte Derm wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej szczególnie z zastosowaniem nici liftingujących, HIFU, urządzeń laserowych.

Dr Stella Góral

lekarz medycyny estetycznej, chirurgia plastyczna

Jest stypendystką prestiżowego Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Należy również do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiej Rady Medycyny Anti-aging.

Ukończyła prestiżową szkołę podyplomową Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej stale doskonali na wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Jako jedna spośród kilkunastu lekarzy z całego kraju została wyróżniona zaproszeniem do udziału w pierwszej w Polsce edycji Akademii Allergan Medical Institute, która obejmuje cykl szkoleń pod okiem wybitnego specjalisty medycyny estetycznej i światowej sławy trenera dr Sylwii Lipko-Godlewskiej.

W Klinice ArteDerm Dr Stella Korycińska wykonuje zabiegi z użyciem nici liftingujących Aptos, w tym bezoperacyjne korekcje nosa oraz lipotransfery do twarzy i do piersi z użyciem zestawów AdipSculpt od MassMedica. Specjalizuje się również w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego marki Juvederm wg MD Codes.

Jeżeli cenisz sobie lekarzy, którzy potrafią wydobyć z Ciebie piękno i zachować przy tym Twój naturalny wygląd, to trafiłaś idealnie - dr Stella zaprasza na konsultację!

Dr hab. n. med. Radosław Andrzej Kowalewski

Chirurg ogólny i naczyniowy

Dr Kowalewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończył w 1996 roku.Po studiach rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji UM w Białymstoku. Tam uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz stopnie naukowe: doktora i doktora habilitowanego nauk medycznych. W 2016 roku został kierownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Brał udział w licznych kursach i stażach w ośrodkach - zarówno krajowych jak i zagranicznych. Opublikował ponad 88 prac naukowych, w tym 28 w renomowanych czasopismach międzynarodowych. Jest dwukrotnym laureatem Nagrody Ministra Zdrowia oraz laureatem Nagrody Polskiego Przeglądu Flebologicznego, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej; European Society for Vascular Surgery i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Zainteresowania zawodowe dr Kowalewskiego skupiają się na diagnostyce oraz leczeniu zachowawczym i inwazyjnym, metodami chirurgii klasycznej i wewnątrznaczyniowej tętniaków aorty piersiowej, rozwarstwień aorty, tętniaków i niedrożności aorty brzusznej, tętniaków tętnic obwodowych, chorób tętnic szyjnych, podobojczykowych, nerkowych i kończyn dolnych. Ze szczególnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób żył kończyn (żylaków kończyn, przewlekłej niewydolności żylnej, zakrzepicy żył głębokich i zakrzepowego zapalenia żył powierzchownych).

Dr Dominika Pyrka

specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej Pani doktor związana jest z Oddziałem Dermatologii Dorosłych Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Oprócz pracy klinicznej, zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci. Zainteresowania zawodowe Pani doktor skupiają się szczególnie na leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry i trądziku, a także diagnostyce znamion „pieprzyków”, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry.

Przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

Pani doktor stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kongresach naukowych i kursach z zakresu dermatologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Przeprowadza również konsultacje w języku angielskim.

Dr Marta Dudek Makowska

specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalistyczne ukończyła w Kinice Dermatologii WUM.

W codziennej praktyce stara się łączyć indywidualne podejście do pacjenta z leczeniem według najwyższych standardów.

Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach.

Mgr Weronika Kaczmarek

kosmetolog

Absolwentka studiów II stopnia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia. W Klinice Arte Derm jej priorytetem jest indywidualne podejście do pacjenta co pozwala jak najlepiej dobrać zabieg odpowiadający jego oczekiwaniom. Najwięcej satysfakcji w klinice przynosi jej obserwacja u pacjentów bardzo dobry efektów zabiegów, które najczęściej wykonuje tj. epilacja laserowa Thunder, modelowanie sylwetki Icoone Laser oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Weronika z natury jest osobą uśmiechniętą, otwartą i życzliwą. W wolnym czasie stawia na aktywny wypoczynek, długie spacery i wycieczki rowerowe. Jako kosmetolog stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetyki profesjonalnej, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Olga Fic

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Posiada 12 letnie doświadczenie w terapiach anti-aging i przeciwtrądzikowych.

Pracując w gronie specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej prowadzi terapie holistycznie, z indywidualnym spojrzeniem na każdą osobę.

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem nowoczesnych  urządzeń, które przy najmniejszej ingerencji pozwalają uzyskać zamierzone efekty.

Marta Stępniewska

recepcjonistka, specjalista ds. obsługi pacjenta

W Klinice zajmuje się bezpośrednią oraz telefoniczną obsługą pacjentów, sprawując nad nimi kompleksową opiekę.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta oraz budowania długotrwałych relacji.

Wolny czas wykorzystuje na aktywność fizyczną, poznawanie kuchni świata oraz podróże.

Mgr inż. Justyna Stępniewska

dietetyk, specjalista żywienia człowieka

Dyplomowana dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dietetyki klinicznej. Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie, francusko-polskie studia MBA w gospodarce żywnościowej, studia podyplomowe Poradnictwo Dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia oraz ogólnopolski program „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” nadający uprawnienia Edukatora Żywieniowego z zakresu odżywiania niemowląt i dzieci. W ramach projektu Narodowego Programu Zdrowia ukończyła szkolenie „Dieta dla seniora” obejmujące skuteczną diagnozę i interwencję dietetyczną u pacjentów po 60 roku życia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach branżowych związanych z dietoprofilaktyką i dietoterapią chorób.

Swoje poradnictwo opiera na zasadach zindywidualizowanego żywienia dostosowanego do stanu zdrowia, stylu życia oraz uwarunkowań genetycznych danego pacjenta. Zajmuje się leczeniem żywieniowym osób z nadwagą i otyłością, cukrzycą, miażdżycą, nadciśnieniem, hipercholesterolemią, chorobami autoimmunologicznymi (m.in. Hashimoto), przewodu pokarmowego, nowotworowymi itp. oraz edukacją żywieniową całych rodzin, kobiet planujących ciążę i ciężarnych, osób ze zwiększoną aktywnością fizyczną i osób na dietach wegańskich/wegetariańskich.