Rekomendacje


Lek. Stella Korycińska


Joanna

9 maja 2021

Kilkukrotnie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor słucha, doradza, ma wyczucie estetyki i dobrze doradza pacjentom. Zabiegi wykonane bez powikłań.

D.K.

30 kwietnia 2021

Wspaniała pani doktor.Jestem stałą pacjentką pani Stelli i nie zamienię jej na nikogo innego, a bywałam już w wielu klinikach. Tym razem lipoliza podbródka. Dziękuję!!!

Nina

29 kwietnia 2021

Świetna specjalistka, która dobiera zabiegi tak, by efekty były widoczne i jak najbardziej naturalne. Zarowno zabieg leczenia zmarszczek mimicznych, jak i volumetria policzków pozwoliły mi cofnąć czas o kilka lat, ale bez efektu przerysowania. Polecam osobom szukającym specjalisty, który nie tylko bezbłędnie wykona zabieg, ale posiada również wyczucie, co i w jakim stopniu pomoże pacjentowi poprawić wygląd.


Dr n. med. Mariusz Ciemerych


Łukasz

22 maja 2020

Odwiedziłem doktora w jego prywatnej klinice i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjenta jakiego tam zaznałem podczas wykonywanego zabiegu. Gorąco polecam!

Wojciech D.

13 maja 2020

Człowiek o ogromnej wiedzy, bardzo profesjonalny, niezwykle trafnie potrafił określić mój problem i przy tym odnosił się do mnie z wielkim szacunkiem. Pan Doktor pomógł mi pozbyć się dolegliwości, z którymi walczyłem bezskutecznie przez dłuższy czas. Życzyłbym każdemu choremu, żeby spotkał takiego lekarza.

Monika M

13 maja 2020

Pan Doktor cechuje się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w problem pacjenta. Na wszystkie pytania otrzymałam bardzo konkretną i wyczerpującą odpowiedź, a obawy z którymi przyjechałam do Pana doktora zostały rozwiane. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta u Pana doktora!!!


Dr n. med. Aleksandra Ciemerych


Dorota

19 marca 2020

Bardzo mi się podobała wizyta w klinice, pani dr bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, opowiada o zabiegu jaki ma być wykonany, nawet nie musiałam o nic pytać bo wszystko mi wyjaśniła podczas wizyty

Kasia C.

8 lutego 2020

Pani dr bardzo mi pomogła, dzięki odpowiedniej kuracji i zabiegom pozbyłam się problemu który spędzał mi sen z powiek i przyprawiał o kompleksy. To najlepszy dermatolog u jakiego kiedykolwiek byłam.

Aleksandra

20 listopada 2019

Polecam tą specjalistkę, zajęła się bardzo troskliwie moim problemem, wszystko dokładnie tłumaczyła, opowiadała na czym będzie polegał zabieg i jakich efektów można po nim oczekiwać. O takie indywidualne podejście do pacjenta właśnie mi chodzi i tego oczekiwałam


Dr hab. n. med. Radosław Kowalewski


Magda

2 marca 2020

Pierwsza wizyta, pacjent l. 74 po operacji z powiklaniami. Diagnoza konkretna, opisanie mozliwych przyczyn obecnego stanu, skierowanie na badania, wyczerpująca odpowiedź na każde moje pytanie. Myślę, że panu doktorowi można z pełnym spokojem powierzyć swoje zdrowie.

Aleksandra

6 lipca 2019

Odwiedzam Pana Doktor regularnie. Od ponad 2 miesięcy zmagam się z brakiem ziarninowania rany oparzeniowej na piszczelu. Jako jedyny lekarz wykazał się zarówno wiedza w temacie opatrywania i dbania o tak wrażliwe schorzenie i zastosował właściwa kuracje która drobnymi krokami przynosi efekty. W tym wszystkim Pan Doktor dzieli się wiedza z laikiem medycznym w taki sposób ze człowiek po 1sze rozumie przekaz, a po 2gie łatwo zaczyna sam stosować się do zaleceń. Do tego wszystkiego jest empatyczny oraz życzliwie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. 100% godny polecenia chirurg naczyniowy.

Magda O.

3 marca 2019

Swietny lekarz ! pełen empatii, dla marudzącej i bojażliwej pacjentki :) bardzo delikatny podczas wykonywania zabiegu, odpowiada na wszystkie dziwne pytania i potrafi uspokoić przed strachem. Jestem po drugim zabiegu i jak na razie widzę fajne rezultaty. Serdecznie polecam tego lekarza!


Więcej opinii znajdą Państwo na: