lifting twarzy - cena

4 skuteczne sposoby na odmłodzenie twarzy

Skóra wraz z wiekiem traci swoją jędrność i elastyczność. Na pogorszenie wyglądu twarzy wpływa nie tylko proces starzenia organizmu, lecz także stres, niewłaściwa dieta, palenie tytoniu oraz ekspozycja na promienie słoneczne. Pierwsze zmarszczki są oznaką, że warto zająć się kompleksową pielęgnacją. I choć kosmetyki doskonale nawilżają, a także odżywiają skórę, to w drodze do odmłodzenia twarzy często potrzeba czegoś intensywniejszego. Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw problemom osób dbających o swoją urodę, dobrze więc skorzystać z zabiegów, które oferuje. Sprawdź cztery skuteczne sposoby na odmłodzenie twarzy i dowiedz się więcej na ten temat!

Kwas hialuronowy – cudowny zastrzyk młodości

Medycyna estetyczna ma szeroki wachlarz możliwości, które znacząco wpływają na odmłodzenie twarzy. Doskonałe rezultaty przynosi, między innymi, kwas hialuronowy. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w wybrane obszary skóry tej substancji, co poprawia owal i wolumetrię twarzy, a także niweluje zmarszczki. Warto wspomnieć, że kwas hialuronowy jest organicznym związkiem chemicznym, który występuje u wszystkich żywych organizmów. U człowieka jest składnikiem skóry właściwej, jednak wraz z wiekiem, ilość tej substancji maleje. To dlatego odmładzanie skóry za pomocą kwasu hialuronowego uznaje się za naturalną i bezpieczną metodę. Efekty utrzymują się nawet przez dwanaście miesięcy. Nasi specjaliści z kliniki Arte Derm, którzy na co dzień dbają o młody wygląd pacjentów, chętnie wykorzystują kwas hialuronowy, którego popularność na całym świecie jest ogromna.

Osocze bogatopłytkowe, czyli wampirzy lifting – środek na zmarszczki

Osocze bogatopłytkowe, nazywane potocznie ,,wampirzym liftingiem’’, swoje upowszechnienie zawdzięcza słynnej celebrytce, Kim Kardashian. Dzięki tej amerykańskiej celebrytce zabieg stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych oraz innowacyjnych sposobów na odmłodzenie twarzy. A na czym polega ów wampirzy lifting? Otóż, osocze bogatopłytkowe pozyskane jest z krwi pacjenta i ponownie wstrzykiwane pod skórę, w celu stymulacji komórek macierzystych do namnażania oraz produkcji fibroblastów. Jesteśmy dumni, że w naszej klinice Arte Derm posiadamy najnowszy sprzęt, który umożliwia wykonanie tego niesamowicie skutecznego zabiegu.

Botoks – tajemnice piękna

Odmłodzenie twarzy często wymaga kombinacji kilku zabiegów, w zależności od rodzaju zmian na skórze oraz obszaru ich występowania. Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek na czole (tak zwanych ,,lwich’’), szyi, dekolcie, nad górną wargą (czyli zmarszczki ,,palacza’’) czy kurzych łapek, to ogromnym uznaniem cieszy się botoks. Ten interesujący sposób na odmładzanie polega na wstrzyknięciu w okolicy zmarszczki toksyny botulinowej, która wygładza wszelkie niedoskonałości skóry, związane ze starzeniem organizmu. W Arte Derm możesz liczyć na profesjonalne i bezpieczne zabiegi z użyciem botoksu, ponieważ przeprowadzają je wyłącznie doświadczeni eksperci.

Ultraformer III – nieinwazyjne konturowanie twarzy

Doskonałym sposobem na lifting twarzy są również zabiegi z użyciem urządzenia Ultraformer III. Działanie sprzętu opiera się na wykorzystaniu technologii HIFU i regeneracji skóry poprzez zwiększenie jej napięcia oraz redukcji oznak starzenia. Metoda ta polecana jest osobom zmagającym się z luźną i cienką skórą twarzy, obniżoną linią brwi, obwisłymi policzkami, a także zmarszczkami. Niesłychanie ważnym czynnikiem, który warunkuje skuteczne odmłodzenie twarzy jest też higieniczny tryb życia. Warto więc zadbać o codzienne, powtarzalne czynności, takie jak uprawianie sportu czy zdrową dietę, bogatą w witaminy i mikroelementy. Dzięki temu skóra nie tylko twarzy, lecz także całego ciała otrzymuje naturalny zastrzyk stałej energii i budulców do prawidłowego funkcjonowania. Dobrze połączyć możliwości, jakie daje zarówno medycyna estetyczna, jak i własna, regularna dbałość o odmładzanie. Jeśli interesuje cię odmłodzenie twarzy, skontaktuj się z naszą kliniką Arte Derm, tel. 570 182 184 i umów się na wizytę! Zapraszamy serdecznie!