lipotransfer

Czy więcej to lepiej? O autologicznym przeszczepie tkanki tłuszczowej i powiększaniu penisa

Sprawy intymne zawsze budziły zainteresowanie, choć do niedawna niewiele i cicho się o nich mówiło. Dziś nikogo nie dziwi, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą jak najpełniej przeżywać rozkosz ze współżycia. Jeśli zaś można cokolwiek w tej kwestii poprawić, ulepszyć i udoskonalić, chętnie z tego korzystają. Panie sięgają po zabiegi, które pozwalają zrewitalizować ich strefę intymną po porodzie, zmniejszają lub powiększają wargi sromowe, ujędrniają łechtaczkę. Wszystko po to, aby czuć się i wyglądać lepiej, i czerpać jak najwięcej satysfakcji z życia seksualnego. Co na to panowie? Czy zostają w tyle? A może mogą zrobić coś dla siebie i swoich partnerek? Owszem, także i oni mogą zadbać, aby było jeszcze lepiej. Z myślą o nich w ofercie kliniki pojawił się zabieg powiększania penisa z użyciem własnej tkanki tłuszczowej. To metoda bezpieczna, która nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia alergii czy odrzucenia przeszczepu. Dodatkowo, własny tłuszcz to substancja bogata w niezwykłe komórki macierzyste zawieszone w oczyszczonej tkance tłuszczowej, które zwiększają przeżycie przeszczepionych komórek tłuszczowych, a przez to zwiększają trwałość i długość efektów. Czy większy, grubszy penis to naprawdę bardziej udane stosunki? Na pewno podnosi samoocenę panów, sprawia, że czują się pewniej, lepiej. Stają się bardziej otwarci na swoje partnerki i ich potrzeby. Stąd już tylko krok do niezwykłych doznań. Warto też pamiętać, że znawcy tematu twierdzą, że to grubość, a nie długość ma największe znaczenie w walce o kobiecy orgazm.

Metoda na powiększenie obwodu penisa. Jak działa?

Pierwszym etapem zabiegu jest pobranie od pacjenta tkanki tłuszczowej. Najczęściej tłuszcz pobiera się z miejsca, gdzie jest go najwięcej i gdzie pacjent wcale nie chce go mieć (brzuch, podbrzusze). Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu, dzięki czemu pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. Pobrana tkanka tłuszczowa musi zostać następnie odpowiednio spreparowana i połączona z osoczem bogatopłytkowym. Powstały preparat zostanie podany za pomocą cienkiej kaniuli pod skórę penisa. Także i ten etap zabiegu wymaga podania znieczulenia tak, aby pacjent mógł czuć się komfortowo. Cała procedura trwa około 90–120 minut, po zabiegu pacjent zostaje jeszcze na godzinnej obserwacji. Co takiego istotnego jest w omawianej metodzie? Tkanka tłuszczowa jest już od dłuższego czasu stosowana jako naturalny wypełniacz, dzięki któremu możemy modelować swoje ciało, możemy likwidować niedoskonałości. Substancja, jaką jest nasz własny tłuszcz, jest bezpieczna i nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji obronnych organizmu. Można więc śmiało sięgać po nią i stosować w coraz to nowych obszarach. Jest jednak jeszcze coś, co ma ogromne znaczenie i każe uznać autologiczny przeszczep tłuszczu za skuteczną metodę. To przecież właśnie tkanka tłuszczowa jest najbogatsza w komórki macierzyste zawieszone w oczyszczonej tkance tłuszczowej, te niezwykłe komórki o wielkiej mocy. Połączenie komórek macierzystych z osoczem bogatopłytkowym bogatym w czynniki wzrostu to doskonały sposób na to, aby efekty przeszczepu tkanki tłuszczowej utrzymywały się jak najdłużej.

Efekty zabiegu

Czego mogą oczekiwać panowie po zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej? Czy zabieg powiększania penisa przynosi oczekiwane rezultaty? Dzięki zastosowanej metodzie uzyskujemy powiększenie obwodu prącia o 30, a nawet 50%, przy jednoczesnym wydłużeniu od 0,5 do 1,5 cm. Czy zabieg daje trwałe rezultaty? Szacuje się, że około 80% komórek tłuszczowych zostaje pod skórą przez wiele lat, jednak część zanika po jakimś czasie. Zabieg można jednak bezpiecznie powtarzać. Każdy pacjent przygotowujący się do zabiegu musi pamiętać, że po przeszczepie obowiązuje abstynencja seksualna przez okres około 3 tygodni. Przez tydzień należy też prowadzić oszczędny tryb życia (bez nadmiernego wysiłku fizycznego). W naszej klinice stawiamy na satysfakcję i bezpieczeństwo każdego pacjenta, dlatego przed zabiegiem dokładnie omawiamy całą procedurę, a także postępowanie po jej zakończeniu. Co ważne, nasza pomoc i wsparcie nie kończą się w momencie wyjścia z kliniki. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości i lęków, nasz personel służy pomocą. Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić swoją seksualność, zgłoś się do nas. Zobacz, na czym polega powiększanie prącia. Sprawdź https://artederm.pl!