zabieg na cellulit

Icoone laser – zabieg na małe i duże problemy. Leczenie bólu, poprawienie urody

Icoone laser to zabieg, który pomaga uporać się z wieloma problemami naszych pacjentów. To urządzenie, dzięki któremu możemy walczyć z dolegliwościami bólowymi, a jednocześnie mamy możliwość poprawiania urody. Możemy usuwać cellulit, likwidować blizny, ujędrniać skórę, ale również leczyć zaparcia, niwelować ból pleców czy karku. Icoone laser to masaż podciśnieniowy, który stał się odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety i współczesnego mężczyzny. Ci, chcą nie tylko być zdrowi i dobrze się czuć, lecz także dobrze wyglądać. Icoone laser pomaga rozwiązywać problemy zdrowotno-estetyczne w sposób bezpieczny, bezbolesny i skuteczny. Dodatkowo może być stosowany niezależnie od wieku i kondycji skóry. Odpręża, regeneruje, odświeża, wspomaga sportowców, kobiety po porodach i wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w codziennych zmaganiach.

W czym pomoże Ci zabieg Icoone laser?

Skoro zabieg działa tak wszechstronnie, to na co może Ci pomóc? Z jakim problemem możesz zgłosić się do naszej kliniki, aby skorzystać z jego zbawiennej mocy? Jeśli zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem czy nadwagą i chcesz wymodelować swoją sylwetkę, masaż podciśnieniowy Icoone laser jest odpowiednim zabiegiem. Jeśli chcesz wymodelować kontur twarzy, pozbyć się luźnej skóry, blizn, obrzęków, zmarszczek czy bruzd, możesz śmiało skorzystać z terapii Icoone laser. Pomaga również w likwidacji drugiego podbródka czy zmniejszeniu porów skóry. Zabieg składa się z dwóch części: drenażu i fokusa. Pierwszy z nich służy poprawie kondycji skóry, drugi skupia się na rozwiązaniu konkretnego problemu, z którym zgłosił się pacjent. Co istotne, zabieg nie jest bolesny, a efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Aby jednak cieszyć się pełnymi rezultatami, należy przeprowadzić zalecaną serię masaży. Zazwyczaj zabiegi wykonuje się 2–3 razy w tygodniu, a cała seria składa się z 10–15 masaży. Dla każdego pacjenta terapia dobierana jest indywidualnie, a specjaliści z naszej kliniki starają się, aby efekty były maksymalnie zadowalające. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć, bez obawy o skutki uboczne. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu, a wśród nich: nowotwory, infekcje i uszkodzenia skóry, przyjmowanie niektórych leków, a także okres ciąży.

Na czym polega zabieg Icoone laser?

Icoone laser to masaż podciśnieniowy, który wykorzystuje moc lasera oraz światła LED. Wszechstronne oddziaływanie na organizm możliwe jest dzięki pracy zmechanizowanych głowic masujących, które wyposażone są w rolki z mikrootworami. Niezwykłe połączenie fal lasera oraz światła umożliwia uzyskanie fotochemicznego efektu w tkankach. Fala lasera doprowadza do rozbicia tkanki tłuszczowej, a światło LED stymuluje produkcję kolagenu. Masaż jest niezwykle delikatny dla skóry, umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zwiększa się także elastyczność skóry. Zabieg Icoone laser trwa około godziny, a przeprowadzany jest przy użyciu specjalnego, elastycznego kombinezonu oraz z zastosowaniem odpowiednio dobranej do problemu głowicy. To, o czym musi pamiętać pacjent po zabiegu, to picie przynajmniej 1,5 litra płynów, głównie wody niegazowanej oraz herbat ziołowych. Pomaga to usunąć z organizmu toksyny, produkty przemiany materii, złogi tłuszczowe. Terapię można przeprowadzać na całym ciele, specjalne, małe głowice umożliwiają wykonanie zabiegu nawet na ustach czy powiekach. Zastanawiasz się, czy zabieg Icoone laser jest dla Ciebie, czy pomoże rozwiązać problemy urodowe, czy zmniejszy ból? Umów się na konsultację z naszymi specjalistami i przekonaj się o skuteczności masażu podciśnieniowego. Zapraszamy po więcej informacji na https://artederm.pl.