zabieg odmladzajacy - forum

Piękna skóra na osiem sposobów. Jak szybko i skutecznie dogonić światowe sławy?

Choć może życie nie rozpieszcza nas za bardzo i na co dzień nie czujemy się jak gwiazdy wielkiego formatu, możemy sobie zafundować zabieg, który sprawi, że przez chwilę dorównamy naszym idolom. Moment relaksu i inwestycja w naszą urodę, ale także sposób na wspaniałe samopoczucie to propozycja dla wszystkich, chcących odzyskać blask, poprawić koloryt skóry, popracować nad zmarszczkami, pozbyć się trądziku czy po prostu odświeżyć, dotlenić i zrewitalizować skórę twarzy.

Intraceuticals – co to za zabieg?

Zabieg Intraceuticals polega na infuzji składników aktywnych w głąb skóry. Cały proces odbywa się za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu, który działając bezpośrednio na skórę, dotlenia ją, odświeża i wygładza. Jakie preparaty zostaną dostarczone podczas zabiegu? Zastosowanie ma tutaj specjalne serum, w którego skład wchodzą substancje, takie jak: kwas hialuronowy o odpowiedniej wielkości molekuł, witaminy A, C, E, prowitamina B5, aloes, kompleksy peptydowe, antyoksydanty, oleje roślinne z jojoby, migdałów czy kiełków pszenicy. Odpowiednio dobrane, drogocenne składniki powodują, że terapia ma zastosowanie w przypadku różnorakich defektów urodowych. Ponadto, pomagają w szybkim odświeżeniu, dotlenieniu i poprawie kondycji skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg i jakie przynosi efekty?

Infuzja tlenowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, dlatego mogą z niego korzystać nawet kobiety będące w ciąży, a także osoby po leczeniu nowotworowym. Również posiadacze skóry skłonnej do podrażnień mogą czerpać z dobrodziejstw infuzji tlenowej. Co istotne, bywa także stosowana po zabiegach medycyny estetycznej, takich jak: peelingi, mezoterapia, laseroterapia. Jest doskonałym uzupełnieniem kuracji, a także samodzielnie istniejącą metodą na ,,polepszenie” wyglądu, a co za tym idzie, poprawę nastroju. Na zabieg mogą zdecydować się panie i panowie w każdym wieku, także przed ważnymi dla nich wydarzeniami, podczas których chcą wyglądać olśniewająco i zjawiskowo. Efekty pojawiają się zaraz po zabiegu i utrzymują przez kilka kolejnych dni. Aby jednak cieszy się nimi, jak najdużej, zaleca się wykonanie serii zabiegów. Po przeprowadzeniu infuzji tlenowej należy stosować specjalną, domową pielęgnację skóry, poprzez stosowanie specjalistycznych preparatów, które uzupełnią poziom kwasu hialuronowego i przedłużą uzyskane efekty. Czego możemy się spodziewać po wyjściu z gabinetu? Nasza skóra będzie napięta i wygładzona, a przy tym nawilżona i gładka. Kontur twarzy zostaje wymodelowany, a zmarszczki zniwelowane.

Cudowna ósemka

Możemy wybierać spośród propozycji o różnorodnym spektrum działania – postawić na efekt wygładzania zmarszczek, odmładzanie i rozjaśnianie skóry, zmniejszenie trądziku, regenerację, oczyszczenie, detoks, rewitalizację, a nawet odbudowę i lifting. Terapia pozwoli wyrównać koloryt skóry, pozbyć się przebarwień, odświeży, pomoże się odstresować, co wpłynie pozytywnie na całe ciało. Infuzja tlenowa to coś dla ciała i duszy! Dowiedz się więcej na stronie: Intraceuticals – klinika Arte Derm. Wybierzcie to, co sprawi, że poczujecie się jak hollywoodzka gwiazda!