lifting

Jak poradzić sobie z niedoskonałościami skóry?

Każdy z nas ma jakieś niedoskonałości ciała, których nie potrafi zaakceptować. Obniżają poczucie pewności siebie, sprawiają, że wstydzimy się pokazywać ciało nawet najbliższym. A przecież nie powinno tak być. Dzięki nowoczesnym technologiom można w szybki i bezpieczny sposób pozbyć się swoich kompleksów. Już nie będziemy musieli zakrywać swoich rozstępów czy tatuażu podczas upalnych, letnich dni. Zmarszczki nie będą dodawały nam zbędnych lat, a blizny potrądzikowe nie będą ciągle przypominały o przykrej dolegliwości skóry. Medycyna estetyczna udostępnia narzędzie, które wielu osobom pomoże odzyskać poczucie własnej wartości i przywróci radość z własnego wyglądu.

Alma Harmony iPixel – sekret działania

Urządzenie Alma Harmony iPixel to nowoczesna technologia, która pomaga poprawić kondycję skóry oraz likwiduje wszelkie jej niedoskonałości: przebarwienia, cellulit, blizny, rozstępy. Każdy może z niej skorzystać, nie ma przeciwwskazań wiekowych. Co więcej, każdy rodzaj skóry może zostać poddany terapii. Sekret działania Alma Harmony iPixel tkwi w pikselach. Głowica urządzenia po zetknięciu ze skórą powoduje uszkodzenia wielkości pikseli. To prowadzi do pobudzenia włókien kolagenowych, które odpowiadają za procesy regeneracyjne skóry. Dzięki temu powstają nowe struktury skóry, a po uszkodzeniach nie ma śladu. Co więcej, laser dysponuje wieloma głowicami, więc każda niedoskonałość skóry jest usuwana idealnie dopasowanym do niej narzędziem. Więc jeśli jeszcze masz wątpliwości, czy Alma Harmony iPixel jest dla Ciebie, sprawdź, co mówią o laserze specjaliści z kliniki Arte Derm. Na konsultacji z najlepszymi dermatologami dowiesz się wszystkiego na temat zabiegu oraz tego, jakich efektów możesz się spodziewać. Możesz liczyć na indywidualne podejście do swojego problemu oraz kompleksową opiekę. Sekret Alma Harmony iPixel to nie tylko skuteczne narzędzie, lecz także lekarze, którzy wiedzą, jak go użyć, aby pomóc swoim Pacjentom.

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak specjaliści z Arte Derm radzą swoim Pacjentom, aby przeprowadzić pełną kurację, czyli 5 sesji (z dwutygodniowym odstępem). Po zakończonym leczeniu skóra ma poprawiony koloryt, uszkodzenia są wyraźnie płytsze oraz zwiększa się jej elastyczność. Zabieg w klinice Arte Derm trwa maksymalnie godzinę. Poziom bólu jest minimalizowany przez strumień zimnego powietrza. Trzeba także pamiętać o zaleceniach pozabiegowych – skóra będzie przez jakiś czas delikatna, dlatego nie należy jej podrażniać peelingami.

Alma Harmony iPixel – najlepszy wybór w walce z niedoskonałościami skóry

Jeśli patrząc w lustro widzisz na swoim ciele jakieś niedoskonałości, nie odwracaj wzroku, tylko zacznij działać. Zrób coś dla siebie, aby poczuć się swobodnie we własnej skórze. Specjaliści z kliniki Arte Derm zapewniają indywidualne podejście i troskliwą opiekę. Doświadczeni lekarze i nowoczesny sprzęt gwarantują bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujące efekty zabiegu. Alma Harmony iPixel to urządzenie na miarę XXI wieku dla każdego, kto pragnie wyglądać pięknie i zdrowo. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojej skóry, przeczytaj więcej o zabiegu Alma Harmony iPixel oraz skontaktuj się z kliniką Arte Derm: https://artederm.pl/oferta/laseroterapia/alma-harmony-ipixel/