volite zastosowanie

Jak zadbać o skórę po lecie? Proste zabiegi, doskonałe efekty

Każdego lata nasza skóra poddana zostaje próbie – działanie wysokich temperatur, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, wiatr, słońce. I choć to wszystko bardzo dobrze nam się kojarzy, niestety może pozostawić ślad w postaci pewnych niedoskonałości na naszej skórze. Traci blask, często staje się przesuszona, czasem pojawiają się przebarwienia, bruzdy. Zamiast wyglądać kwitnąco i zdrowo, wyglądamy, jakby urlop i lato wcale nam nie służyły. Jak rozwiązać problem zmęczonej latem skóry? Warto wybrać się na zabieg pielęgnacyjny, który nawilży, odświeży, przywróci skórze blask i koloryt. Tak, abyśmy znów wyglądały pięknie i radośnie. Na jaki zabieg najlepiej się zdecydować?

Mezoterapia na kłopoty z cerą

Mezoterapia igłowa czy iniekcyjna to nic innego, jak sposób na dogłębną regenerację skóry. To zabieg całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny, dlatego panie na całym świecie chętnie z niej korzystają. Terapia polega na podskórnym podaniu substancji naprawczych, odżywczych, które pomogą pozbyć się problemów i zregenerować skórę. Podać można kwas hialuronowy, aminokwasy, mikroelementy, witaminy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Czego możemy spodziewać się po mezoterapii? Przede wszystkim skóra zostaje nawilżona, odzyskuje równowagę, którą po lecie zdążyła utracić. Drobne zmarszczki zostają wygładzone, poprawia się napięcie skóry, jej koloryt, znikają przebarwienia, a więc to, o co latem najłatwiej. Jednak to nie wszystko! Sposób przeprowadzania zabiegu, a więc wykonywanie mikronakłuć, powoduje, że skóra zostaje pobudzona do regeneracji, a więc zaczynają się w niej procesy odnowy. Skóra nie tylko lepiej wygląda, lecz także lepiej funkcjonuje. Jeśli więc zauważysz na niej pierwsze zmarszczki, stała się ona sucha, zwiotczała, straciła jędrność, warto spróbować zabiegu mezoterapii. Zabieg regeneracji skóry dostępny w naszej klinice jest procedurą bezbolesną, wykonywaną w znieczuleniu miejscowym, niewymagającą długiej rekonwalescencji czy specjalnych wyrzeczeń po zabiegu (jakiś czas trzeba unikać basenu, sauny, opalania, ostrych potraw).

VOLITE – metoda na niedoskonałości skóry

Zabiegiem, który z powodzeniem jest stosowany przez pacjentki chcące wyglądać jeszcze piękniej, jest terapia z użyciem Juvederm VOLITE. Preparat zawiera kwas hialuronowy, a podaje się go podskórnie w formie iniekcji. Innowacyjny zabieg pozwala wygładzić skórę, uelastycznić i nawilżyć. To kuracja odmładzająca i rewitalizująca, której efekty utrzymują się nawet 9 miesięcy. Preparat podaje się w skórę twarzy, szyi, dekoltu, a także dłoni. Skóra po zabiegu wygląda na wypoczętą i zadbaną, a cała procedura jest zupełnie bezbolesna, ponieważ preparat zawiera środek znieczulający (lidokainę). Terapia z użyciem Juvederm nie tylko jest skuteczna, lecz także daje długotrwałe efekty, co sprawia, że staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla pacjentów. Zabieg VOLITE, dostępny w naszej ofercie, trwa około 30 minut, a jedynymi skutkami ubocznymi, które mogą się pojawić, są drobne siniaki i zaczerwienienia, które wchłaniają się same po upływie kilku dni. Wstrzykiwany preparat ma formę żelu, całkowicie integruje się z tkanką, dając efekt liftingu. VOLITE to niezawodny sposób na kolejną młodość. Jeśli szukasz zabiegu, który zregeneruje Twoją skórę na dłużej, umów się na wizytę i skorzystaj z mezoterapii lub iniekcji z kwasem hialuronowym.