zamykanie naczynek - warszawa

Gorące miesiące bez pajączków i trądziku – Cutera Excel V

Teleangiektazje, czyli popękane naczynka, popularnie określane jako ,,pajączki”, to przykra przypadłość, która dotyczy wielu osób. Powstają wraz z wiekiem, a także wskutek różnorodnych czynników oraz uwarunkowań genetycznych. Mogą pojawić się na twarzy, dekolcie oraz nogach. To problem, który jest szczególnie odczuwalny w okresie wiosenno-letnim, kiedy skóra wystawiana jest bezpośrednio na ekspozycję słoneczną. Jeśli więc chcesz zlikwidować te niedoskonałości, wykorzystaj możliwości, jakie posiada laser Cutera Excel i rozpraw się z naczynkami naprawdę skutecznie!

Cutera Excel V – metamorfoza zmian skórnych

Innowacyjna technologia lasera Cutera Excel V, o podwójnej długości fal – 532 i 1064 nm, który wykorzystują nasi specjaliści w Arte Derm, pozwala na zamykanie naczynek o różnej głębokości. Dzięki temu zapewniamy likwidację problemu, jakim są niewątpliwie popękane naczynka, bez względu na stopień zaawansowania zmian skórnych. Ponadto, urządzenie służy do leczenia takich defektów, jak trądzik, rumień, blizny, przebarwienia, a także brodawki. Cutera Excel V jest więc urządzeniem o różnorodnym zastosowaniu. Warto zwrócić uwagę, że każdy zabieg przeprowadza się w sposób komfortowy i minimalizujący nieprzyjemne odczucia pacjentów. System jest wyposażony w technologię chłodzenia. Efekty widoczne są już po jednej wizycie, natomiast z reguły zaleca się wykonanie kilku sesji, z zachowaniem miesięcznego odstępu między nimi.

Najlepsza pora na poprawę prezencji

W ciepłe dni często przebywamy na świeżym powietrzu. Niestety, światło dzienne uwydatnia jednak wszelkie mankamenty urody. Jeśli więc chcesz wyglądać idealnie, zadbaj o likwidację niedoskonałości skórnych, zanim przyjdą upalne miesiące! W Arte Derm pomożemy Ci w krótkim czasie uporać się ze zmorą, jaką niejednokrotnie bywają popękane naczynka, trądzik, rumień, przebarwienia, blizny czy brodawki. Laserowe zamykanie naczynek, przeprowadzane przez naszych ekspertów, odbywa się w błyskawicznym tempie. A kiedy już będzie po wszystkim, zapomnisz, że pajączki w ogóle były na Twoim ciele!

Słoneczna pogoda z idealną skórą dzięki laseroterapii

Marzysz o wygrzewaniu się na słońcu z gładką, jednolitą skórą? Zastanawiasz się, czy idealny wygląd w ogóle jest możliwy? Oczywiście, że tak! Nie załamuj się tylko dlatego, że na Twojej twarzy pojawił się rumień, popękane naczynka, trądzik czy przebarwienia! Współczesna medycyna estetyczna potrafi sobie efektywnie poradzić z tego rodzaju kłopotami. Laseroterapia w Arte Derm, z zastosowaniem urządzenia Cutera Excel V, doprowadzi Cię do celu, jakim jest piękny wygląd! Nasi specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie w usuwaniu wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry i ciała, z pewnością profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzą Cię przez proces leczenia, uwzględniając Twoje aktualne potrzeby oraz preferencje.

Cera naczynkowa na urlopie bez przykrych niespodzianek

Zdarzyło się, że w przeszłości urlop kojarzył Ci się z przykrymi niespodziankami w postaci nieoczekiwanych zmian skórnych, takich jak popękane naczynka? Pamiętaj więc o nakryciu głowy i nieopalaniu miejsc szczególnie wrażliwych na teleangiektazje oraz kremie z filtrem. Cera naczynkowa zdecydowanie nie lubi słońca, należy więc konsekwentnie zabezpieczać się przed nasileniem przykrych objawów tych niedoskonałości. W ten sposób unikniesz nieprzyjemności i nawrotu pajączków! Arte Derm – zadzwoń pod numer 570 182 184 i umów się na wizytę! Zapraszamy serdecznie!