odmladzanie skory wokol oczu

Gładkie powieki – sposób na perfekcyjny wygląd

Trudno wyobrazić sobie lepszy stan niż skóra bez oznak starzenia, przebarwień i niedoskonałości. Stres, przemęczenie i niewłaściwa dieta mogą wpłynąć niekorzystnie na naszą aparycję. Niestety, zdarza się, że zmiany te oddziałują nie tylko na powierzchowność, lecz także psychikę człowieka. To dlatego, że praktycznie każdy z nas w głębi duszy pragnie wyglądać idealnie. Co jednak zrobić, kiedy pojawiają się zmarszczki i cienie pod oczami, a powieki są opuchnięte? Czy istnieje szansa na poprawę w krótkim czasie, bez ingerencji chirurgicznej? Warto zainteresować się tą kwestią, ponieważ gładkie powieki to sposób na perfekcyjny wygląd i zarazem doskonałe samopoczucie!

Gładkie powieki – odpowiednia pielęgnacja skóry

Rewelacyjnie wyglądające powieki wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Należy stosować krem pod oczy, który nawilży oraz odżywi delikatną skórę. Im wcześniej zaczniesz stosować specjalistyczne kosmetyki, które zawierają witaminy, antyoksydanty i składniki odżywcze, tym lepiej. Systematycznie używane pozwalają utrzymać cerę w dobrej formie.

Idealnie wyglądające powieki – małoinwazyjne zabiegi

Do niedawna jedyną alternatywą medycyny estetycznej dla osób, które chciały mieć gładkie powieki w krótkim czasie, była blefaroplastyka, czyli operacja chirurgii plastycznej. Obecnie w naszej klinice Arte Derm z powodzeniem stosujemy małoinwazyjne zabiegi bez użycia skalpela, które skutecznie likwidują zmarszczki oraz cienie pod oczami. Jeśli więc borykasz się z problemem nieestetycznie wyglądającej skóry wokół oczu, zgłoś się do nas, w celu dobrania najodpowiedniejszej i efektywnej metody leczenia.

Light Eyes – antidotum na zmarszczki i cienie pod oczami

Nowoczesny zabieg Light Eyes sprawi, że Twoje powieki będą gładkie i pozbawione zmarszczek. Odmładzanie twarzy w tym wypadku polega na aplikacji koktajlu rewitalizującego za pomocą cienkiej igły. Ta innowacyjna blefaroplastyka bez skalpela stanowi ratunek dla wszystkich tych, którzy zmagają się z oznakami starzenia, widocznymi na skórze wokół oczu. W skład dobroczynnego zastrzyku wchodzą: rozmaryn, ruszczyk, wyciąg z jagody, witamina C, heksapeptydy oraz kwas hialuronowy. W Arte Derm wykonujemy ten zabieg perfekcyjnie, dostosowując jego potencjał w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Plexr – skuteczna rewitalizacja bez skalpela

Kolejnym, skutecznym sposobem na odmładzanie twarzy jest Plexr, czyli urządzenie wytwarzające mikrowiązkę plazmy. Rewitalizacja skóry wokół oczu przynosi spektakularne i błyskawiczne efekty w postaci podniesienia powieki oraz znacznej redukcji oznak starzenia. Nasi specjaliści z Arte Derm mają ogromne doświadczenie w wielokrotnym stosowaniu tego niezwykle efektywnego narzędzia, możesz więc bez obaw powierzyć nam proces leczenia. Rewitalizacja Plexr cieszy się dużą popularnością i satysfakcją osób poddawanych tej nowoczesnej kuracji.

,,Kurze łapki” – doskonałe sposoby ich redukcji

Zmarszczki mimiczne, które pojawiają się na skórze wokół oczu, określane potocznie jako ,,kurze łapki”, to często pierwsze oznaki starzenia. Doskonałym sposobem na pozbycie się ich może być wypełnienie kwasem hialuronowym. W Arte Derm dobieramy indywidualnie metodę redukcji zmarszczek tak, żeby efekt końcowy był satysfakcjonujący. Gładkie powieki i świeża skóra bez widocznych oznak starzenia są możliwe do uzyskania w ekspresowym tempie, bez skalpela. Warto więc skorzystać z nowoczesnych technik, które przyczyniają się do poprawy wyglądu oraz samooceny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak uzyskać gładkie powieki, zadzwoń do naszej kliniki Arte Derm w Józefowie pod numer telefonu 570 182 184 i umów się na wizytę! Zapraszamy serdecznie!