icoone laser - cena warszawa

Doskonały humor ze szczupłą sylwetką dzięki ICOONE Laser

Czy masz takie dni, że kiepsko się ze sobą czujesz? Zbędne kilogramy powodują u Ciebie pogorszenie humoru? Czasem tak się po prostu zdarza, że ciało nie wygląda najlepiej, ale to nie jest powód do wycofywania się czy utraty dobrego samopoczucia. Nic nie osiąga się bez wysiłku i wszystko wymaga czasu. Nawet jeśli wydaje się, że odchudzanie nie przynosi efektów, nie warto się poddawać. W takiej sytuacji trzeba działać systematycznie, krok po kroku. Najlepiej wykorzystać kilka sposobów, które stosowane konsekwentnie i jednocześnie będą w stanie pomóc. Jednym z nich jest niewątpliwie ICOONE Laser, czyli urządzenie, które przyczynia się do modelowania szczupłej sylwetki.

ICOONE Laser – redukcja tkanki tłuszczowej z pełnym zaangażowaniem

Otyłość to problem wielu osób i większość tych, których dotyczy, ma trudności w pozbyciu się kompleksów. Samo odchudzanie i aktywność fizyczna nie przynoszą pełnej satysfakcji. Dlaczego? Głównie dlatego, że po diecie i treningach ciało wciąż nie wygląda tak, jak by się chciało. Cellulit czy wiotka skóra, na przykład na brzuchu, udach, a także pośladkach, nie pozwalają czuć się dobrze ze sobą. Dlatego tak istotne jest skorzystanie z pomocy specjalistów medycyny estetycznej i wykorzystanie najnowszego sprzętu. Urządzenie ICOONE Laser, którego technologia opiera się na zastosowaniu zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w laser diodowy oraz światło LED, przyczynia się do przyspieszenia procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Ponadto, zabiegi z użyciem tego nowoczesnego sprzętu oddziałują na fibroblasty oraz stymulują produkcję kolagenu. Pozytywne efekty w postaci zgrabnej figury występują już po pierwszym zabiegu, jednak idealna redukcja tkanki tłuszczowej następuje po wykonaniu kilkunastu zabiegów, powtarzanych 2-3 razy w tygodniu. Idealna sylwetka wymaga więc trochę czasu i zaangażowania.

Elastyczna skóra i jędrne ciało

Intensywne treningi, ciąża czy zabiegi chirurgiczne często sprawiają, że skóra traci swoją elastyczność, a ciało sprężystość. Wysokiej jakości kosmetyki, takie jak kremy czy balsamy, rewelacyjnie nawilżają przesuszone miejsca, niestety nie mają jednak większego wpływu na cellulit czy wygląd sylwetki. Z tego powodu warto pomyśleć o dodatkowym środku, który w znaczący sposób przyczyni się do poprawy powierzchowności. ICOONE Laser, który na co dzień stosujemy w naszej klinice Arte Derm, został stworzony właśnie z myślą o rozwiązaniu kłopotów związanych z nieestetycznie prezentującą się skórą i ciałem. To nie tylko system, dzięki któremu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej, lecz także antidotum na niedoskonałości, takie jak blizny, obrzęki limfatyczne, cellulit czy luźną skórę.

Co pomaga w uzyskaniu idealnej figury?

Zastanawiasz się, jak doprowadzić do stałej zmiany wagi bez efektu jojo? W dążeniu do idealnej figury bardzo ważne jest działanie w kilku obszarach. I tak, szalenie istotne jest odchudzanie, z zachowaniem odpowiedniej, zrównoważonej diety, ale też regularne uprawianie sportu 2-3 razy w tygodniu, przynajmniej przez pół godziny. Poza tym, idealnej figurze sprzyja również wykorzystanie najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, w tym zastosowanie urządzenia ICOONE Laser. W Arte Derm pomożemy Ci uzyskać zadowolenie z efektów odchudzania tak, żeby Twoje ciało prezentowało się zjawiskowo!

Dlaczego warto zadbać kompleksowo o swoje ciało?

Chcesz czuć dumę i pewność siebie na plaży czy basenie, a przeszkadzają Ci mankamenty urody w postaci nieestetycznie prezentującego się ciała w niektórych miejscach? Z ICOONE Laser pozbędziesz się tego dyskomfortu, a Twoja sylwetka będzie wyglądała perfekcyjnie. Kuracja z zastosowaniem tego urządzenia z pewnością wesprze Twoje odchudzanie i aktywność fizyczną poprzez wygładzenie oraz ujędrnienie niedoskonałości. Nie pozwól więc, żeby otyłość, cellulit czy wiotka skóra odebrały Ci świetny humor i skorzystaj z tej nowoczesnej technologii! Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm – zadzwoń i umów się na wizytę! Tel. 570 182 184. Zapraszamy!