usuwanie zmarszczek jozefow

Daj się ponieść wyobraźni i odmień swoją twarz!

Wyobraźnia to pojęcie, które występuje w psychologii i jest określane jako zdolność do tworzenia w świadomości czegoś nowego, w odniesieniu do dotychczasowego doświadczenia. Przydaje się więc w sytuacjach, kiedy na przykład chcemy w życiu coś zmienić na lepsze. Najpierw sobie to wyobrażamy, a potem dążymy stopniowo do osiągnięcia tego. Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry i czujesz, że przydałoby Ci się odmłodzenie, warto posłużyć się tego rodzaju pozytywnym myśleniem, a także skorzystać z innowacyjnego narzędzia medycyny estetycznej, jakim jest Ultraformer III. Leczenie z zastosowaniem tego sprzętu umożliwi Ci lifting twarzy i całego ciała, dzięki czemu będziesz czuć się na nowo pociągająco i atrakcyjnie!

Ultraformer III środkiem do odświeżonej powierzchowności

Zabieg z zastosowaniem Ultraformer III stwarza ogromne możliwości poprawy prezencji. Ta nieinwazyjna metoda, wykorzystująca technologię HIFU, czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, stymuluje skórę do wytwarzania nowego kolagenu. Dzięki temu, że selektywnie podgrzewa tkanki, przyczynia się do korzystnej zmiany w wyglądzie, bez użycia skalpela i długiego okresu rekonwalescencji. Sprzęt ma wpływ nie tylko na lifting twarzy, ale również ujędrnianie praktycznie całego ciała. W Arte Derm zabiegowi poddawane są obszary, takie jak brzuch, pośladki, uda, biodra, łydki, barki, pachy czy plecy.

Zredukowane zmarszczki i większe zadowolenie z życia

Czy zmarszczki mogą determinować działania, jakie podejmujemy w naszym życiu? Oczywiście! Wielokrotnie osobom, które zauważają u siebie zewnętrzne oznaki starzenia, wydaje się, że są ,,za stare”, żeby dążyć do odważnej, niczym nieograniczonej samorealizacji. Dzięki zabiegom Ultraformer III zmarszczki w sposób nieinwazyjny zostają zredukowane, a skóra prezentuje się świeżo oraz jędrnie. Tego rodzaju leczenie przyczynia się więc do większego zadowolenia z życia i daje impuls do wkraczania na ścieżkę realizacji własnych marzeń. Odświeżony wygląd dodaje też pewności siebie i ładuje pozytywną energią, dzięki czemu czujemy się bardziej szczęśliwi.

Modelowanie twarzy za pomocą Ultraformer III

Lifting ultradźwiękowy Ultraformer III pozwala na zewnętrzne odmłodzenie w krótkim czasie, bez blizn i długiego okresu oczekiwania na powrót do zdrowia. Zabieg może być wykorzystany jako sposób na zmarszczki na czole, okolicy oczu czy szyi, a także modelowanie twarzy, w tym redukcję drugiego podbródka, poprawę linii żuchwy, uniesienie brwi oraz poprawienie kolorytu skóry. Co istotne, zabieg Ultraformer III możesz przeprowadzić w naszej klinice Arte Derm przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Miłość do siebie warunkiem satysfakcji z życia

Z rzeczy, które z pozoru wydają się być nieistotne, składa się całe życie. Od pojedynczych ,,drobiazgów” i decyzji zależy, w którą stronę skierowana będzie nasza uwaga. Warto walczyć o urzeczywistnienie swoich najgłębszych pragnień. Jeśli więc chcesz prezentować się młodo, sukcesywnie zacznij realizować swój cel poprzez zdrowy styl życia, który wpływa na kondycję skóry, a także wykorzystaj innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak chociażby Ultraformer III. Pamiętaj, że wykonywanie konsekwentnie i wytrwale drobnych działań, w kierunku spełnienia marzeń, owocuje w efekcie końcowym zasłużonym sukcesem. Wszystko wymaga jednak czasu, cierpliwości i właściwego postępowania. Zadzwoń i umów się na wizytę! Zapraszamy! Tel. 570 182 184