operacja nosa w arte derm

Needle Shaping – prosty sposób na naturalnie piękną skórę

Needle Shaping to jeden z najbardziej naturalnych zabiegów dermatologicznych. Pozwala pokonać nieestetyczne defekty skóry – wiotkość, zmarszczki, blizny – wyłącznie za pomocą ultracienkich akupunkturowych igieł i kontrolowanych impulsów prądu elektrycznego. Jeśli szukasz rozwiązania mniej inwazyjnego niż lifting bez skalpela, Needle Shaping to zabieg w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Needle Shaping – mikroprzeszczep włókien kolagenowych

Needle Shaping to autorska metoda profesora Giorgia Fippiego, włoskiego dermatologa i lekarza medycyny estetycznej, kreatywnego naukowca, który szukał małoinwazyjnych rozwiązań mogących zastąpić tradycyjne zabiegi dermatochirurgiczne.   Needle Shaping jest metodą z zakresu mikrochirurgii, opierającą się na autoprzeszczepie włókien kolagenowych. Do zabiegu nie stosuje się skalpela, substancji wypełniających ani leków. Nie wykonuje się również iniekcji jak przy mezoterapii czy wypełnianiu zmarszczek toksyną botulinową. Poprawa objętości i napięcia tkanek odbywa się za pomocą cienkich igieł, podobnych do tych stosowanych w akupunkturze. Przez te wprawione w wibrację igiełki przechodzi prąd elektryczny o niskim natężeniu. Impulsy elektryczne są na tyle słabe, że pacjent ich nie odczuwa, jednocześnie mają wystarczającą moc, aby “poruszyć” włókna kolagenowe. Dzięki temu nitki kolagenu zostają nawinięte na wibrujące igiełki. Tworzą wrzeciona autologicznej tkanki, które stają się rusztowaniem dla skóry. Do uzyskania pełnych efektów potrzeba kilku sesji, w zależności od indywidualnych wskazań. Jednak po zakończeniu pełnej kuracji skóra jest wyraźnie zliftingowana, owal twarzy poprawiony, a zmarszczki czy blizny niewidoczne. Efekty Needle Shaping porównuje się do klasycznych zabiegów liftingujących, z tą zasadniczą różnicą, że odbywa się to bez bólu, operacji i pobytu w szpitalu.

Needle Shaping – doskonała metoda upiększania skóry

Metoda Needle Shaping ma szerokie zastosowanie. Profesor Fippi opracował różne warianty techniczne. To ważne, ponieważ w ten sposób terapia jest zindywidualizowana, ukierunkowana na konkretne cele i bardziej efektywna. W naszej klinice stosujemy metodę Needle Shaping, aby poprawić owal twarzy, ujędrnić i zrewitalizować skórę, wygładzić zmarszczki, ale też wyleczyć blizny, uwydatnić kości policzkowe, czy zwiększyć objętość ust. Proponujemy ten zabieg wszystkim pacjentom, którzy stawiają na naturalne rozwiązania i oczekują spektakularnej poprawy. Needle Shaping ją zapewnia, a co najlepsze, czyni to w sposób małoinwazyjny i wysoce bezpieczny – a to dla nas bardzo ważne! Efekty Needle Shaping:
  • nieinwazyjny lifting skóry,
  • poprawa owalu twarzy,
  • rewitalizacja skóry,
  • redukcja drobnych zmarszczek,
  • uwydatnienie kości policzkowych,
  • powiększenie ust,
  • usuwanie blizn.
Metoda Needle Shaping ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala uzyskać oczekiwaną poprawę w sposób nieinwazyjny. Dzięki temu, że zabieg wykonuje się bez skalpela i żadnych substancji wypełniających czy leczniczych, jest wysoce bezpieczny, a do tego bezbolesny. Przed wprowadzeniem igieł stosuje się znieczulenie miejscowe, co podnosi komfort zabiegu. Po jego zakończeniu można wrócić do codziennych zajęć. Skóra wygląda bardzo dobrze i widać wczesną poprawę. Całkowity efekt Needle Shaping pojawia się po odbyciu pełnej kuracji, na którą składa się około 4 zabiegów. Ostateczna liczba sesji ustalana jest podczas indywidualnych konsultacji, ponieważ zależy od wyjściowej kondycji skóry oraz oczekiwań pacjenta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Needle Shaping, zapraszamy na wizytę do Arte Derm! Zadzwoń i umów się na konsultacje w wygodnym terminie: 570 182 184. Zapraszamy!