nici liftingujace warszawa

Cudowne rysy twarzy i jędrna skóra ciała

Wspaniale prezentująca się twarz to pragnienie większości z nas. Chcemy, żeby nasza skóra była gładka, jędrna i świeża, bez niedoskonałości czy zmarszczek. Każdy z nas ma w sobie piękno, które warto wydobyć i pielęgnować. Dzięki temu, że troszczymy się o swoją prezencję, czujemy się bardziej pewni siebie, a także otwarci na innych. Oznaki starzenia przyczyniają się natomiast do utraty wiary w siebie, a także potęgują kiepski nastrój, dlatego dobrze skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, takich jak nici liftingujące. Poprawiają owal twarzy, z ich użyciem można podnieść piersi oraz pośladki, a także zredukować zmarszczki.

Nici liftingujące – skuteczne odmłodzenie

Zabieg z zastosowaniem nici liftingujących, który polega na wszczepieniu ich pod skórę, stymuluje syntezę kolagenu oraz fibroblastów. Przyczynia się tym samym do tego, że skóra staje się ujędrniona, a także bardziej napięta. W Arte Derm stosujemy nici liftingujące w przypadku osób, które pragną zredukować zmarszczki i zadbać o efektywne odmłodzenie. Są one doskonałą metodą, między innymi na worki pod oczami, fałd nosowo-wargowy, podbródkowy czy opadające i pomarszczone policzki. Ta nowoczesna rewitalizacja i lifting odbywają się bez użycia skalpela, przynoszą niesamowite rezultaty oraz nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji.

Wiotka skóra po liposukcji – co dalej?

Skóra po odchudzaniu jest wiotka i traci na swojej atrakcyjności. Równie krępująca sytuacja może wystąpić po wykonaniu zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej, którym jest liposukcja. W tego rodzaju przypadkach warto zastosować innowacyjne rozwiązanie, jakim niewątpliwie są nici liftingujące. Nasi eksperci pomogą Ci odzyskać upragniony kształt ciała, a także intrygujący wygląd w krótkim czasie, bez konieczności długiego powrotu do aktywności życiowej. Liposukcja wymaga czasem dodatkowej dbałości o stan skóry, dlatego dobrze wesprzeć ją zabiegami medycyny estetycznej. Lifting za sprawą nici PDO zapewnia ujędrnienie piersi, ramion, brzucha, nóg, a także zredukowanie zmarszczek na szyi oraz dekolcie.

Pomysł na nieinwazyjne modelowanie twarzy

Nici liftingujące są fenomenalnym środkiem na modelowanie twarzy. Świetnie sprawdzą się także w sytuacji, kiedy masz obniżone, zewnętrzne krawędzie brwi, fałd marionetkowy, jak też poziome oraz pionowe zmarszczki na czole. W Arte Derm przed każdym zabiegiem przeprowadzamy szczegółowy wywiad z każdym pacjentem, możesz więc mieć pewność, że dobierzemy dla Ciebie odpowiednio ukierunkowany plan leczenia, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i specyfikę mankamentów urody. Tego rodzaju terapia jest dedykowana osobom od około 30 roku życia, kiedy skóra traci swoją świeżość i wchodzi w okres widocznych oznak starzenia.

Długotrwałe i spektakularne efekty

Pierwsze efekty zabiegu z zastosowaniem nici liftingujących widoczne są bezpośrednio po jego wykonaniu, natomiast po około dwóch tygodniach rozpoczyna się proces syntezy kolagenu i elastyny, który przyczynia się do spektakularnych rezultatów leczenia. Są one długotrwałe, a ich okres utrzymywania się wynosi około dwóch lat. Jeśli więc chcesz, żeby Twoja skóra prezentowała się młodziej i była ujędrniona w sposób nieinwazyjny oraz długookresowy, nici liftingujące z pewnością są rozwiązaniem, które powinno Cię usatysfakcjonować. Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm – zadzwoń i umów się na wizytę! Tel. 570 182 184. Zapraszamy!