zabieg na przebarwienia

Niedoskonałości po drugiej stronie lustra

Blizny, przebarwienia, zmarszczki i wiotka skóra to zmora każdej kobiety, która codziennie przygląda się swojej twarzy w lustrze. Można się do tego wyglądu przyzwyczaić, ale nie trzeba godzić się na skutki upływającego czasu. Palenie papierosów, brak snu i przemęczenie także przyczyniają się do utraty dawnego wyglądu. Problem zwiększa się, gdy zbliża się jakaś uroczystość i każda kobieta chciałaby dobrze wyglądać. Na szczęście medycyna estetyczna posiada zabiegi bankietowe, które szybko i bezinwazyjnie potrafią poprawić kondycję skóry. Jednym z takich zabiegów jest laser Alma Harmony XL Pro Clearlift.

Zabiegi bankietowe – na czym polegają?

Zabiegi bankietowe zawdzięczają swoją nazwę przeznaczeniu – osoby, które pragną dobrze wyglądać na bankietach, mogą skorzystać z zabiegów, które bardzo szybko przynoszą efekty. Tego samego dnia można skorzystać z liftingu twarzy i wieczorem udać się na uroczystość. Skóra po zabiegu jest zregenerowana, rozświetlona i sprężysta. Oprócz widocznej zmiany na twarzy, można spodziewać się również odbudowy włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra jest poddana kompleksowej terapii naprawczej. Zabieg jest bezinwazyjny, co oznacza, że głowica lasera nie narusza ciągłości naskórka oraz wewnętrznej warstwy skóry. Całość trwa maksymalnie pół godziny i po zabiegu od razu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Alma Harmony XL Pro Clearlift jest dedykowany nie tylko paniom, które wybierają się na ważne uroczystości, lecz także dla wszystkich osób, które nie chcą poświęcać swojego czasu na powrót do pełnej sprawności po zabiegach medycyny estetycznej.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu z użyciem lasera Alma Harmony XL Pro Clearlift?

Zabiegi wykorzystujące laser frakcyjny nie są stosowane tylko do odmłodzenia skóry twarzy. Specjaliści z kliniki Arte Derm polecają je również osobom, które chcą poprawić kondycję skóry w okolicach szyi i dekoltu. Wystarczy jedna sesja, aby skóra była widocznie jędrniejsza i gładsza. Jeśli boisz się bólu podczas zabiegu, możesz spokojnie odetchnąć, Alma Harmony XL Pro Clearlift jest metodą bezbolesną. Zapomnij o chirurgicznym skalpelu, nowoczesna medycyna estetyczna opracowała takie narzędzia, które bezinwazyjnie i bezboleśnie przywracają skórze piękno. Jeśli jeszcze wahasz się, czy taki rodzaj liftingu jest dla Ciebie, skonsultuj się z lekarzami z Arte Derm. Ich doświadczenie i wiedza sprawią, że zostaniesz otoczona kompleksową opieką. Spraw sobie prezent i zadbaj o swój wygląd, aby z radością i dumą patrzeć w swoje lustrzane odbicie.

Alma Harmony XL Pro Clearlift – nie tylko lifting

Laser frakcyjny znalazł swoje zastosowanie nie tylko w walce ze zmarszczkami czy przebarwieniami, lecz także w usuwaniu tatuaży. Każda źle podjęta decyzja w postaci rysunku na skórze może zostać szybko naprawiona. Nieważne, czy tatuaż jest kolorowy czy czarno-biały, Alma Harmony XL Pro Clearlift poradzi sobie z każdym wzorem. Jeśli z niecierpliwością czekasz, aby wyeksponować swoje ciało na plaży czy basenie, nie psuj sobie z tego radości niechcianym tatuażem czy bliznami na ciele. Dermatolodzy z Arte Derm pomogą Ci odzyskać pewność siebie, dzięki nim zapomnisz o swoich kompleksach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach lasera Alma Harmony XL Pro Clearlift, to zajrzyj na stronę kliniki Arte Derm: https://artederm.pl/oferta/laseroterapia/laser-alma-harmony-xl-pro-clearlift/