PH formula! Pozbądź się niedoskonałości, wykonaj resurfacing skóry

Zabiegi pH formula są odpowiedzią na różne problemy ze skórą. Trądzik, zmarszczki, nierównomierny koloryt, przebarwienia, blizny, pajączki – wszystkie te mankamenty urody po resurfacingu twarzy znikają bez śladu. Jak to możliwe?

pH formula i PH-DVC

Resurfacing może kojarzyć Ci się z zabiegiem laserowego odmładzania twarzy. Jednak, aby odmłodzić skórę i poprawić jej kondycję, wcale nie trzeba światła lasera. Wystarczy odpowiedni zabieg pH formula! Resurfacing z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów pozwala pokonać największe mankamenty urody i przywrócić jej naturalne piękno. A wszystko za sprawą odpowiednio dobranych kwasów chemicznych i… unikalnego kompleksu PH-DVC (ang. Delivery Vehicle Complex), który pełni rolę nośnika substancji aktywnych i chroni skórę przed skutkami ubocznymi kwasów. Dzięki niemu wszystkie cenne składniki ampułek pH formula skutecznie przenikają przez barierę naskórkową aż do warstw głębokich skóry, gdzie rozpoczynają procesy przebudowy. Na ich efekty nie będziesz musiała długo czekać. Dostrzeżesz je bez trudu już po pierwszym resurfacingu twarzy!

pH formula i maksymalne efekty

Słyszałaś, jak wiele mogą zdziałać kwasy stosowane w kosmetologii? Wiesz, jak silny efekt terapeutyczny wywołuje odpowiednio dobrany peeling chemiczny? Jeśli tak, to wyobraź sobie, że ich działanie jest zintensyfikowane (nie przez większe stężenie kwasu, lecz lepsze wchłanianie substancji czynnych) i jeszcze bardziej bezpieczne. Tak właśnie dzieje się za sprawą kompleksu PH-DVC obecnego w preparatach pH formula. Z jego pomocą można pokonać nawet tak trudne problemy skórne, jak blizny, przebarwienia czy utrata jędrności. Brzmi znajomo? W takim razie proponujemy kurację pH formula TCA Touch. To zabieg kontrolowanego resurfacingu skóry z zastosowaniem kwasu trójchlorooctowego, arbutyny i siarczanu magnezu. To substancje czynne, których działanie polega na złuszczaniu naskórka i górnych warstw skóry właściwej, co inicjuje proces jej samoodnowy. Po jego zakończeniu (7-10 dni) cera odzyskuje zdrowy wygląd, ma równomierny, rozjaśniony koloryt, bez śladu dawnych przebarwień czy blizn. Do tego jest intensywnie wygładzona, więc wygląda zdecydowanie młodziej. Uzyskana poprawa nie jest jedynie powierzchowna. To wynik głębokiej przebudowy skóry – resurfacingu, który powoduje odbudowę naskórka, zwiększa podziały mitotyczne fibroblastów (komórek skóry), a przy tym stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny (to białka budulcowe skóry, odpowiadające za jej jędrność i elastyczność). Efekty resurfacingu są zbliżone do efektów zabiegów laserowych. Pozytywne opinie o pH formula zdają się to potwierdzać!

pH formula i indywidualne podejście

Szeroka gama preparatów pH formula daje ogromne możliwości terapeutyczne. Z pomocą resurfacingu można pokonać różne mankamenty skóry u osób z różnym fototypem cery i w różnym wieku. Zabiegi wymagają kilku powtórzeń w odstępie dwóch, trzech tygodni, dzięki czemu można uzyskać efekt pełnej i długotrwałej poprawy kondycji cery. Unikalne kuracje pH formula są ukierunkowane na poszczególne problemy ze skórą:
  • wiotka, szara i matowa skóra z przebarwieniami i/lub bliznami (pH formula TCA Touch);
  • cienka, wrażliwa skóra ze zmianami naczyniowymi i rumieniem (pH formula C.R. Complex);
  • skóra sucha, z przebarwieniami i utrwalonymi zmarszczkami (pH formula M.E.L.A. powerclay);
  • skóra zmęczona, pozbawiona blasku, z widocznymi oznakami starzenia (pH formula resurfacing V.I.T.A. C Booster).
W Klinice Arte Derm każdy zabieg pH formula poprzedzają konsultacje specjalistyczne. Dzięki temu dobieramy terapie indywidualnie, tak aby odpowiadały konkretnym problemom ze skórą. Tylko w ten sposób można przywrócić jej naturalne piękno! Jesteś gotowa, aby pozbyć się niedoskonałości skóry? Umów się na wizytę w Klinice Arte Derm w Warszawie i rozpocznij kurację pH formula. Zapraszamy do kontaktu: https://artederm.pl/kontakt/