pHformula – kompleksowy resurfacing skóry

pHformula to wyjątkowy program kontrolowanego, dermatologicznego resurfacingu, stworzony przez renomowane, hiszpańskie laboratorium o długiej, bo ponad 100-letniej tradycji, który jest fundamentem wielu zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Efekty terapii z wykorzystaniem specjalistycznych, wielozadaniowych preparatów nowej generacji, pochodzących z laboratorium pHformula, są naprawdę spektakularne. Produkty te pozwalają natychmiast poprawić wygląd zewnętrzny i wygrać walkę z różnego rodzaju problemami urodowymi, zarówno młodym, jak i dojrzałym pacjentkom. Szczególnie warte uwagi są kwasy medyczne, które wykorzystywane są do peelingów chemicznych, w rezultacie czego skóra jest wygładzona, odżywiona i nawodniona. Działanie preparatów intensyfikuje opatentowany kompleks dystrybucyjny PH-DVC (Delivery Vehicle Complex), który daje specjalistom niesamowite możliwości i korzyści terapeutyczne.

pHformula – niezwykły prezent dla Twojej skóry

Hiszpańska linia nowoczesnych preparatów pHformula, opiera się na technologii medycyny regeneracyjnej. Szeroki wachlarz profesjonalnych produktów, jest ściśle ukierunkowany na kilka obszarów działania, a mianowicie:

  • remodeling skóry, usunięcie blizn potrądzikowych ( TCA touch ),
  • złagodzenie zmian na tle naczyniowym i likwidację rumienia na twarzy (C.R. Complex),
  • rewitalizację zmęczonej, pozbawionej blasku skóry, dzięki witaminie C o wysokim stężeniu (V.I.T.A. C),
  • usuwanie przebarwień skórnych (pHenomen M.E.L.A.).

Resurfacing, to zespół dobroczynnych zmian w skórze, który stymuluje procesy naprawcze, pobudza odnowę komórkową i umożliwia totalną regenerację, prowadząc do jej remodelingu i poprawy kondycji. W specjalistycznych preparatach laboratorium pHformula, obecny jest przełomowy kompleks dystrybucyjny PH-DVC, który pełni niezwykłą rolę nośnika promotora przenikania substancji aktywnych, dzięki czemu zachodzące zmiany nie dotyczą tylko powierzchownych warstw skóry, ale też jej głębokich partii.

Preparaty pHformula, to coś więcej, niż standardowe peelingi, czy kwasy dostępne do tej pory na rynku beauty. O ich wyjątkowości świadczy m.in. obecność PH-DVC. Mogą działać w łagodny, intensywny lub medyczny sposób, w zależności od potrzeb danej skóry i problemu, z jakim zgłosiła się do specjalisty pacjentka. Laboratorium oferuje również produkty dedykowane do domowej kuracji resurfacingu skóry, dzięki którym można kontynuować terapię.

PH-DVC – unikalny składnik, który potęguje uwalnianie substancji aktywnych

Innowacyjny, opatentowany przez pHformula kompleks bio – przyswajalny PH-DVC (Delivery Vehicle Complex) ma silne właściwości hydrofilowe i hydrofobowe. Odgrywa on kluczową rolę w przebudowie komórek skóry, gdyż zwiększa penetrację substancji czynnych, chroni przed utratą aktywności oraz zapewnia ich precyzyjne uwalnianie w optymalnym obszarze. To nie wszystkie zalety kompleksu PH-DVC – dzięki jego obecności w preparatach hiszpańskiego laboratorium, ryzyko wystąpienia skutków ubocznych podczas zabiegu jest sprowadzone do minimum, a bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona.

Podsumowując, skuteczne i bezpieczne preparaty pHformula są jedyne w swoim rodzaju, gwarantują maksymalne efekty przy zachowaniu najwyższych standardów medycznych, a wszystko to możliwe jest dzięki rewolucyjnemu kompleksowi dystrybucyjnemu H-DVC (Delivery Vehicle Complex).

Zamiast godzić się z defektami urody – stań z nimi do walki, ciesz się odmienioną prezencją i z uśmiechem spoglądaj każdego dnia w lustro.

  • C.R. COMPLEX – kuracja skóry naczynkowej, wrażliwej, ze skłonnością do trądziku
  • M.E.L.A Powerclay – kuracja skóry suchej, z przebarwieniami i pozbawionej blasku
  • TCA TOUCH – kuracja skóry z bliznami, przebarwieniami i pozbawionej jędrności
  • Resurfacing V.I.T.A. C Booster – kuracja skóry pozbawionej blasku, z widocznymi oznakami starzenia