usuwanie niedoskonalosci laserem

Piękno przykryte niedoskonałościami skóry

Czujesz się piękna, lecz nie możesz tego pokazać światu, ponieważ Twoja skóra mówi co innego? Kolor cery zmienia się wraz z wiekiem, lecz nie trzeba się na to godzić. Przemęczenie, stres i nadmierne działanie promieni słonecznych również nie pomagają ci wyglądać codziennie promiennie. Możesz to jednak zmienić. Nie musisz godzić się na przebarwienia, zmarszczki czy blizny po trądziku. Niech brzydkie zmiany naczyniowe na twarzy, szyi czy dekolcie nie psują twojego dobrego humoru. Poznaj sekrety świata medycyny estetycznej i zapisz się na zabiegi laseroterapii, które przywrócą ci pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Jeśli zastanawiasz się, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, nasi specjaliści z kliniki polecają laser Alma Harmony XL Pro Dye-VL. Przeczytaj więcej, a dowiesz się, jak szybko możesz odmienić swój wygląd.

Laser Alma Harmony XL Pro Dye-VL

Współczesna laseroterapia oferuje narzędzia, które w szybki i bezpieczny sposób poprawiają każde niedoskonałości skóry oraz przywracają piękną i zdrową skórę. Usuwanie blizn, zmarszczek czy przebarwień nie służy tylko poprawie wyglądu, lecz także znacząco wpływa na komfort psychiczny osób, które poddały się terapii. Wraz z pozbyciem się np. zmian naczyniowych, Pacjenci zapominają jednocześnie o swoich kompleksach związanych ze skórą. By poczuć się komfortowo i pewnie w swoim ciele, należy zgłosić się na zabieg laseroterapii wykorzystujący laser Alma Harmony XL Pro Dye-VL. Działanie lasera opiera się na wiązce światła, która dociera do głębokich warstw naskórka, lecz go nie niszczy. Pobudza za to melaninę oraz hemoglobinę, które są odpowiedzialne za kolor skóry. Laser trafia prosto w zmianę oraz sprawia, że staje się jaśniejsza, aby w końcu całkowicie zniknąć. By uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, lekarze zalecają przeprowadzenie od trzech do sześciu sesji. Oprócz pozbycia się niedoskonałości, laser Alma Harmony XL Pro Dye-VL sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza oraz pozbawiona zmarszczek.

Co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z zabiegu laserem Alma Harmony XL Pro Dye-VL?

Zabieg laseroterapii jest dedykowany wszystkim osobom, które na swojej skórze widzą: zmiany naczyniowe (np. rumień lub pajączki), trądzik różowaty, przebarwienia, blizny, naczyniaki płaskie i tzw. ,,winne” plamy oraz zmarszczki. Pierwszy etap polega na konsultacji ze specjalistą, który dostosowuje indywidualny plan terapii. Lekarz musi także przeprowadzić dokładny wywiad, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. A przeciwwskazania to: ciąża i okres karmienia piersią, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi, bielactwo, łuszczyca, aktywne infekcje skóry, uczulenie na światło, przyjmowanie leków i ziół fotouczulających, świeża opalenizna, cukrzyca, niewydolność i choroby serca. Jeśli lekarz stwierdzi, że żadne z przeciwwskazań nie występuje, można zaczynać zabieg. Trwa on maksymalnie godzinę i jest bezbolesny. Można od razu po wyjściu z kliniki wrócić do swoich codziennych zajęć. Co więcej, efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Nie wolno zapominać o odpowiedniej pielęgnacji skóry po zabiegu. Należy ostrożnie dobierać kosmetyki do pielęgnacji skóry, nie stosować tych na bazie alkoholu, peelingów oraz na jakiś czas wstrzymać się od innych zabiegów kosmetycznych, które mogłyby naruszać leczoną skórę. Jeśli jesteś już zdecydowany na zabieg laserem Alma Harmony XL Pro Dye-VL, zapisz się na konsultację w naszej klinice!