zabiegi na cialo

Potrzebujesz odmłodzenia i ujędrnienia? Oto idealny zabieg dla ciebie – poznaj ULTRAFORMER III!

Któż z nas nie chce mieć jędrnego i młodego ciała? Niestety, nie zawsze czas jest dla nas łaskawy. Skóra z wiekiem staje się wiotka, pojawiają się zmarszczki, a policzki i linia brwi opadają, co wizualnie dodaje nam kolejnych lat. Jeśli chcesz w nieinwazyjny sposób przywrócić jej lepszą formę – nie tylko na twarzy, lecz także innych obszarach ciała – koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu ULTRAFORMER III.

Zatrzymać zegar

Na ciele odbija się niemalże każde z naszych doświadczeń. Zmarszczki stają się śladem, jaki pozostawiają po sobie zarówno te dobre emocje, jak i te nieco mniej przyjemny. Niestety, czasami wolelibyśmy o pewnych przeżyciach zapomnieć, ale czas nie staje w miejscu. A tym bardziej się nie cofa. Możemy mu jednak trochę w tym pomóc! Nie jest to tylko kwestia wizualna, ale także mogąca odbić się na samoocenie i ogólnym poczuciu szczęścia. Jeśli pojawiające się na ciele zmiany powodują wstyd – nie pozwól na to! Może cię też po prostu drażnić kolejna zmarszczka i będzie to równie dobry powód, aby skorzystać z zabiegu przeprowadzanego przy użyciu urządzenia ULTRAFORMER III.

Terapia najnowszej generacji

To niezwykle innowacyjny zabieg opierający się na działaniu technologii HIFU. Są to fale ultradźwiękowe, które precyzyjnie wysyła się w konkretne miejsce poddane terapii. Głębokość oddziaływania oraz moc fal ustalana jest indywidualnie – w zależności od problemu, z jakim zgłasza się pacjent, a także części ciała, która poddana jest zabiegowi (inną grubość i właściwości skóry ma twarz, inną brzuch czy chociażby ramiona). Stąd tak ważne jest oddanie się w ręce specjalistów. Oprócz profesjonalnego sprzętu istotne jest także indywidualne poznanie potrzeb danej osoby oraz wiedza, która mają eksperci pracujący w naszej Klinice Arte Derm. Skoncentrowane ultradźwięki, trafiając w problemowe miejsce, podgrzewają tkanki do temperatury 65-75 ºC. Powoduje to mikrouszkodzenia, co doprowadza do pobudzenia naturalnych procesów gojenia się skóry. Stymuluje to m.in. produkcję nowego kolagenu, który jest jednym z najważniejszych białek odpowiadających w naszych organizmach właśnie za jędrność i napięcie skóry. Dzięki temu, że owe procesy są dla naszego ciała naturalne, takie też są efekty – nie trzeba obawiać się żadnego ,,efektu maski”. Należy pamiętać jednak, że naturalność wiąże się także z czasem potrzebnym do regeneracji, a sam zabieg to dopiero początek! Efekty będą narastać z kolejnymi tygodniami, a rezultaty najlepiej będzie ocenić 2-3 miesiące po terapii – tyle czasu potrzeba na produkcję nowego kolagenu oraz wzmocnienie struktur skóry.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu urządzeniem ULTRAFORMER III?

  • Nie jest bolesny, można ewentualnie zastosować znieczulenie maścią anestetyczną lub sedację wziewną.
  • Nie trwa długo – czas zależy od wielkości obszaru poddanego terapii, waha się w przedziale od 30 minut do 2 godzin.
  • Nie jest inwazyjny.
  • Nie wymaga rekonwalescencji – po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć.
  • Możliwe oddziaływanie w okolicach twarzy: redukcja zmarszczek na czole, szyi, w okolicach oczu, uniesienie brwi, poprawa kolorytu skóry, konturowanie i ujędrnienie twarzy, redukcja tzw. podwójnego podbródka.
  • Możliwe oddziaływanie na innych obszarach ciała: klatka piersiowa, plecy, ramiona, pachy, brzuch, boczki, uda, łydki, kostki.
Jeśli zatem wyjątkowe efekty odmłodzenia kojarzyły ci się dotąd tylko z klasycznymi zabiegami z użyciem skalpela, pora odetchnąć. Nowoczesna medycyna estetyczna korzysta z najnowszych technologii, m.in. żeby ograniczyć inwazyjność zabiegów, a mimo wszystko wzmocnić ich skuteczność. Dzięki temu można w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób zapewnić pacjentom fantastyczne rezultaty. Ujędrnij swoją skórę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu ULTRAFORMER III, umów się na konsultację ze specjalistą z naszej Kliniki Arte Derm – odpowie na wszystkie pytania i zaproponuje najlepszą dla ciebie formę terapii.