zabiegi na twarz

Pożegnaj kłopoty z cerą raz na zawsze!

Czy widzisz, że Twoja skóra straciła blask, poszarzała, pojawiły się na niej plamy, przebarwienia? To nie tylko efekt przesilenia wiosennego, lecz także niewystarczajacej ilości snu, nieodpowiedniej diety, czynników stresowych i zmęczenia. Najwyższy czas, aby wesprzeć cerę odpowiednim zabiegiem regeneracyjnym!

Zbawienny wpływ kwasu hialuronowego – Juvederm VOLITE

Dobry zabieg na skórę to ten, który nie tylko przyniesie oczekiwane efekty, lecz także da możliwość cieszenia się nimi przez dłuższy czas. Takim właśnie sposobem jest zabieg z użyciem preparatu Juvederm VOLITE. Podskórne podanie preparatu na bazie kwasu hialuronowego pomaga zrewitalizować skórę, a efekty widoczne są przez 9 kolejnych miesięcy. Skóra po zabiegu staje się nawilżona, gładka i jędrna. Preparat służy do wypełniania zagłębień na powierzchni skóry, dlatego doskonale radzi sobie ze zmarszczkami i niewielkimi bruzdami. Zabieg poprawia kondycję i wygląd skóry, ale nie zmienia rysów twarzy, co jest niezwykle ważne dla wielu kobiet, które szukają zabiegów jak najbardziej naturalnych, bezpiecznych i mało inwazyjnych. W Juvederm VOLITE zastosowano technologię Vycross, zwiększającą stopień usieciowienia kwasu hialuronowego. Preparat ma formę żelu, który idealnie łączy się z tkanką i daje doskonałe efekty rewitalizujące. Skutki uboczne podania preparatu są krótkotrwałe i nieznaczne, ograniczają się do powstawania małych siniaków i zaczerwienienia. Zabieg jest bezbolesny, krótki i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

A może mezoterapia?

Z zabiegu mezoterapii nie zawsze możesz skorzystać. Jeśli spodziewasz się dziecka lub karmisz piersią, musisz się wstrzymać z wykonaniem mezoterapii. Jeśli cierpisz na cukrzycę lub choroby autoimmunologiczne, także musisz zrezygnować. Najważniejsza przed każdym zabiegiem jest konsultacja lekarska, dzięki której ustalisz, jaki zabieg jest aktualnie najlepszy dla Ciebie. Jeśli już wiesz, że możesz zdecydować się na mezoterapię igłową, śmiało korzystaj z metody iniekcji. Podczas zabiegu zostaną wstrzyknięte pod skórę substancje, które pomogą zregenerować się Twojej skórze. Lekarz indywidualnie dobierze preparat: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, mikroelementy – wszystko, czego Twoja zmęczona skóra może potrzebować po lecie. Najlepiej, jeśli od razu zaplanujesz sobie całą serię zabiegów mezoterapii igłowej, zwanej iniekcyjną, bo w takiej formie przyniosą najlepsze efekty. Pamiętaj, że zabieg jest bezbolesny, bo wykonywany w znieczuleniu miejscowym, jest także mało inwazyjny i bezpieczny. Po serii iniekcji zobaczysz, że skóra stała się bardziej jędrna, sprężysta, nawilżona. Zmarszczki zostają wygładzone, pory zmniejszają się, zaczerwienienia znikają. Skóra zostaje pobudzona do regeneracji, wstrzyknięte substancje stymulują produkcję kolagenu. Z mezoterapii mogą korzystać nawet osoby o wyjątkowo wrażliwej skórze. Po 4-6 zabiegach widać pełne efekty terapii. Co ważne, zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, należy jedynie przez pewien czas unikać basenów, sauny i opalania. Szukasz zabiegu, który poprawi wygląd Twojej skóry? Umów się na konsultację w ArteDerm i wybierz kurację dla siebie!