ultraformer III- lifting twarzy

Zredukuj zmarszczki i zmartwienia do minimum – Ultraformer III

Styl życia, jaki prowadzimy, stosowane kosmetyki, a także zabiegi medycyny estetycznej przyczyniają się do poprawy naszego wyglądu. Jeśli więc dbasz o ruch, zdrowe odżywianie, unikasz używek, stosujesz wysokojakościowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, a także wykonujesz zabiegi rewitalizacji skóry, jesteś na dobrej drodze do idealnego wyglądu! Jeżeli interesują Cię nowinki technologiczne z dziedziny odmładzania, dowiedz się, jak działa Ultraformer III i zatroszcz się o swoją urodę kompleksowo!

Zredukowane zmarszczki i zmartwienia – nieinwazyjna technologia HIFU

W dzisiejszych czasach liczy się efekt i spektakularne działanie. Dlatego poszukujemy najnowszych i prowadzących do szybkich, pozytywnych rezultatów narzędzi, jako sposobu do uzyskania celu. Lifting urządzeniem Ultraformer III, który jest oparty na wykorzystaniu technologii HIFU, czyli zogniskowanej fali ultradźwiękowej, z pewnością należy do tej grupy światowej klasy rozwiązań. Medycyna estetyczna posiada szereg alternatyw, które są skuteczne, jednak lifting z HIFU jest wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że jest metodą bezpieczną i nie wymaga długotrwałego okresu rekonwalescencji. Ponadto, przeprowadzany w naszej klinice Arte Derm, zabieg jest praktycznie bezbolesny, a w razie nadwrażliwości stosujemy sedację wziewną podtlenkiem azotu, czyli gazem rozweselającym.

Lifting twarzy z urządzeniem Ultraformer III

Młody wygląd to często doskonała wizytówka człowieka. Z tego powodu warto zadbać o nienaganną prezencję, która sprawia przyjemność oraz dodaje pewności siebie. Ultraformer III rewelacyjnie sprawdza się w przypadku pojawienia się niedoskonałości, wspomaga też konturowanie twarzy, a także działa jak chirurgiczny lifting, z tą różnicą, że odbywa się bez skalpela. W Arte Derm każdy zabieg jest dobierany indywidualnie tak, żeby spełniał konkretne oczekiwania pacjentów. Czasem wystarczą niewielkie zmiany, a zdarza się również, że dany zabieg trzeba powtórzyć w celu maksymalizacji efektów końcowych.

Nieinwazyjny sposób na ujędrnianie ciała

Wiotka skóra na brzuchu, pośladkach, piersiach, udach czy ramionach wymaga odpowiedniej techniki, która pozwoli na widoczną poprawę jej kondycji. Ultraformer III jest gotowy na to wyzwanie! Nieinwazyjny lifting z jego pomocą to nie tylko konturowanie twarzy i redukcja zmarszczek, lecz także ujędrnianie całego ciała. Medycyna estetyczna w tym wypadku ma narzędzie, które jest wielofunkcyjne i jednocześnie przynosi fenomenalne rezultaty. Grzechem byłoby więc z niego nie skorzystać! Zabieg z użyciem technologii HIFU podgrzewa tkankę na różnych głębokościach, dzięki czemu rewitalizacja przebiega w zależności od potrzeb pacjenta.

Jak długo utrzymują się efekty końcowe liftingu za pomocą Ultraformer III?

Efekty końcowe terapii za pomocą Ultraformer III utrzymują się nawet przez około dwa lata! Co istotne, ten nowoczesny lifting można wykonywać przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu! Stopniowe zmiany dostrzegalne są do trzech miesięcy od zastosowania kuracji. Etapowa rewitalizacja skóry przyczynia się do długotrwałej odnowy, co z kolei diametralnie poprawia wizerunek oraz samopoczucie! Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń, tel. 570 182 184!