modelowanie twarzy - kwas hialuronowy

Zaskocz wszystkich odzyskaną młodością. Wypróbuj soft lifting – zabieg modelujący twarz!

Zmiany, które zachodzą w naszym ciele, z upływem czasu sprawiają, że wciąż szukamy sposobu i pomysłu, jak im zapobiec. Wciąż chciałybyśmy widzieć w lustrze uśmiechniętą twarz bez worków pod oczami i kolejnych zmarszczek. Niestety, natura jest nieubłagana i prędzej czy później pojawią się kolejne defekty, z którymi trudno się nam pogodzić. Na nasz organizm ma wpływ wiele czynników, zanieczyszczenie środowiska, przetworzone pokarmy, pośpiech, życie w stresie. Czasem nasze wysiłki zwyczajnie nie wystarczą. Zresztą w końcu czas i tak zacznie wygrywać. Jesteśmy jednak uzbrojone w narzędzia i metody, jakich dostarcza nam medycyna estetyczna i z powodzeniem możemy z nich korzystać, poprawiając to, co wymknęło się nam spod kontroli.

Co to jest soft lifting?

Soft lifting to zabiegi, dzięki którym możemy poprawić owal twarzy, nadać jej odpowiedni kształt, rysy. W ten sposób podniesiemy opadnięte kąciki ust, wymodelujemy policzki, podbródek, usuniemy zmarszczki, nadamy skórze jędrność i blask. Jednym słowem twarz po soft liftingu będzie dużo młodsza! Jednak zabieg soft liftingu bywa pomocny także w innych przypadkach, kiedy konieczne jest  wyeliminowanie konkretnego defektu kosmetycznego. Problemem może być asymetria twarzy, kłopoty z brodą, czy nadmiernie przerośnięte mięśnie twarzy. Doskonałą metodą pozbycia się tego rodzaju zniekształceń jest właśnie zabieg modelowania twarzy.

Wiele sposobów, jeden efekt – wymodelowana twarz!

Pod pojęciem soft liftingu nie kryje się jeden rodzaj zabiegu, ale kilka dostępnych w medycynie estetycznej metod. To, jaki zabieg będzie właściwy dla danej osoby, zależy od skali problemu i wskazań lekarza. Każde działanie i ingerencja w ciało pacjenta poprzedza konsultacja lekarska. To specjalista podejmuje decyzję, jakie zabiegi zaproponować pacjentowi, aby osiągnąć maksimum efektów i zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort. Po rozmowie z lekarzem wiemy już na pewno, który z poniższych zabiegów został wybrany dla nas i jak będzie wyglądał.
  • kwas hialuronowy,
  • nici liftingujące,
  • zabieg z zastosowaniem fal ultradźwiękowych,
  • needle shaping.
Wszystkie proponowane metody charakteryzuje bezpieczeństwo, nieinwazyjność i skuteczność.

Zalety soft liftingu

Miękki lifting to doskonała alternatywa dla osób, które chcą uniknąć interwencji chirurgicznej, panicznie bojąc się skalpela. Wszystkie wspomniane metody są całkowicie bezpieczne. Kwas hialuronowy to związek znajdujący się naturalnie w organizmie ludzkim, jego wstrzyknięcie nie powoduje więc zjawiska nietolerancji czy jakichkolwiek skutków ubocznych. Needle shaping to zabieg polegający na przeszczepieniu włókien kolagenowych, bez wprowadzania jakichkolwiek substancji do skóry. Urządzenie ultraformer wykorzystuje bezpieczne dla pacjenta fale ultradźwiękowe, które stymulują wytwarzanie kolagenu. Zabiegi miękkiego liftingu nie wymagają długiej rekonwalescencji, nie są obciążeniem dla organizmu i bardzo szybko można zaobserwować pożądane efekty. Jedynymi przeciwwskazaniami są choroby nowotworowe, infekcje skórne, ciąża i okres karmienia piersią, a także niewyrównana cukrzyca. Chcesz poprawić wygląd swojej twarzy, wymodelować ją, usunąć zmarszczki i podnieść policzki? Dowiedz się więcej o zabiegach modelowania twarzy i umów się na konsultację!