usuwanie zmarszczek - ultradzwieki

Meksykański temperament z jędrną skórą – Ultraformer III

Żywiołowy, meksykański temperament kojarzy Ci się z ciepłymi krajami? Tak naprawdę każdy z nas może mieć doskonały humor i tryskać energią, nawet jeśli za oknem pada deszcz! Wystarczy tylko zadbać o rozwiązanie problemów, które Cię dotyczą. Jeśli więc Twoim zmartwieniem są zmarszczki czy wiotka skóra, dzięki Ultraformer III odzyskasz rewelacyjne samopoczucie w krótkim czasie!

Zamknij oczy i pomyśl, o czym marzysz

Warto zacząć dzień od pomyślenia, o czym się marzy. Najczęściej chcemy być piękni, młodzi, wysportowani, robić karierę w wybranych przez siebie dziedzinach, zwiedzać ciekawe miejsca, a także mieć przy sobie bliskie osoby. W dążeniu do idealnego wyglądu, warto zdać się na najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. W naszej klinice Arte Derm uzyskasz pomoc w zakresie doboru odpowiedniej metody leczenia, stosownie do rodzaju niedoskonałości. Zmarszczki i wiotką skórę bardzo często leczymy urządzeniem Ultraformer III, ponieważ terapia przynosi niesamowite rezultaty w postaci jędrnej, elastycznej skóry twarzy i ciała.

Zawalcz o swój meksykański temperament z Ultraformer III

Ultraformer III wykorzystuje technologię HIFU, która za pomocą zogniskowanych fal ultradźwiękowych precyzyjnie, w wybranych miejscach, podgrzewa skórę do temperatury 65-75 stopni Celsjusza. W ten sposób następują mikrouszkodzenia jej powierzchni, co z kolei przyczynia się do naturalnego procesu gojenia. Zabieg rozjaśnia twarz i redukuje zmarszczki, a rewitalizacja pozwala też na lifting całego ciała. To bezinwazyjne odmłodzenie, które z powodzeniem wykorzystuje aktualnie medycyna estetyczna.

Patrz na problemy, tak jak na przeszkody do pokonania

Twoja figura pozostawia wiele do życzenia? Mimo wysiłków, sylwetka w lustrze wciąż nie prezentuje się imponująco? Ćwiczenia fizyczne nie zmieniły wyglądu i jędrności skóry? Nie poddawaj się! Spójrz na tę kwestię jak zawodnik sportowy, który ma do pokonania kolejne przeszkody. Wiotka skóra czy zmarszczki nie muszą być powodem Twojego niezadowolenia z siebie i rezygnacji z drogi realizacji własnych pragnień! Nasi specjaliści w Arte Derm udzielą Ci wszelkich informacji na temat działania poszczególnych urządzeń i doradzą metody leczenia. Sprzęt Ultraformer III wykorzystujemy jako jeden ze środków do wspomagania odchudzania czy ujędrnienia brzucha, na przykład po ciąży. W krótkim czasie sprawiamy, że ciało wygląda młodo, atrakcyjnie i zgrabnie!

Młody wygląd bez zmarszczek dzięki Ultraformer III

Wskazaniem do wykonania zabiegu urządzeniem Ultraformer III są obwisłe policzki, drobne i głębokie zmarszczki na twarzy oraz zwiotczała skóra brzucha, dekoltu, szyi, ud, łydek, kostek, pleców, a także ramion. Poprawa wyglądu widoczna jest bezpośrednio po pierwszej wizycie, jednak efekty końcowe następują po około 2-3 miesiącach. Jeśli więc zależy Ci na rezultatach, zrób pierwszy krok i zgłoś się do Arte Derm! Arte Derm – zadzwoń pod numer 570 182 184 już dziś! Zapraszamy serdecznie!