Wiosenna regeneracja skóry – zabieg Clear Lift Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL PRO to najnowocześniejszy laser na świecie. Z jego pomocą można szybko i skutecznie pozbyć się wszystkich niedoskonałości skóry, które nasilają się w okresie niskich temperatur, centralnego ogrzewania i wszechobecnego smogu. Zmarszczki, przebarwienia, przesuszenie czy wiotkość skóry – pokonaj je laserem Alma Harmony XL Pro. Zabieg bankietowy Clear Lift to najlepszy sposób na wiosenną regenerację skóry!

Wiosenna regeneracja skóry to konieczność?

Skóra po zimie wymaga wzmocnienia. Niskie temperatury, centralne ogrzewanie, smog, wysokowęglowodanowa dieta – to wszystko sprawia, że cera staje się osłabiona i przesuszona. Nabiera niezdrowego kolorytu, traci napięcie i elastyczność. Jest bardziej podatna na pojawianie się nowych zmarszczek i utrwalanie tych starych. Szybciej poddaje się też procesowi fotostarzenia. Czy wiosenna regeneracja skóry to konieczność? Tak! To sposób na zachowanie pięknej, zdrowej cery, odpornej na szkodliwy wpływ czasu i promieniowania ultrafioletowego.

Wiosenna regeneracja skóry twarzy powinna składać się z kilku etapów:

 • złuszczania obumarłego naskórka, 
 • pobudzenia produkcji kolagenu,
 • przebudowy tkankowej w głębokich warstwach skóry,
 • wyrównania kolorytu,
 • wzmocnienia skóry.

Jak działa laser Alma Harmony XL PRO Clear Lift?

Laser Alma Harmony XL Pro jest uznawany za najnowocześniejszy laser medyczny na świecie. To właściwie uniwersalna platforma zabiegowa, wyposażona w 3 różne głowice odpowiadające na konkretne problemy skórne:

 • Laser Alma Harmony XL Pro z końcówką DYE-VL pozwala niwelować mankamenty skóry naczynkowej i obciążonej trądzikiem różowatym.
 • Laser Alma Harmony XL Pro z końcówką iPixel został stworzony do głębokiej odbudowy skóry oraz usuwania blizn, rozstępów, przebarwień i rozszerzonych porów.
 • Laser Alma Harmony XL Pro z końcówką Clear Lift to sposób na natychmiastowe odmłodzenie i odbudowę skóry twarzy, a także tak wrażliwych miejsc, jak okolica oczu i ust, dekolt, szyja oraz dłonie.

Clear Lift to nieablacyjny laser frakcyjny Pixel Q-Switch połączony z wielofunkcyjnym laserem Nd:yagowym. Jego działanie opiera się na technologii nanosekundowej, co oznacza, że emituje krótkie impulsy światła o dużej energii. Każdy strzał lasera Harmony XL Clear Lift przenika głęboko pod naskórek (nawet do 3 mm), nie przerywając jego ciągłości. Efektem laseroterapii jest regeneracja skóry i przebudowa struktur tkankowych, a więc stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny, autonaprawa uszkodzonych komórek oraz obkurczenie i odmłodzenie tkanek. Po zabiegu skóra staje się zregenerowana, sprężysta i widocznie odmłodzona – odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt, staje się gładka oraz promienna. 

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Clear Lift Alma Harmony XL Pro?

Jeśli chcesz:

 • wyraźnie odmłodzić skórę – pozbyć się zmarszczek i wiotkości,
 • zregenerować cerę po zimie – odświeżyć ją i przywrócić zdrowy koloryt,
 • poprawić wygląd skóry twarzy, ale też okolicy oczu, ust, dekoltu i szyi czy dłoni,
 • działać przeciwzmarszczkowo i ochronnie,
 • osiągnąć zadowalające rezultaty szybko – w trybie ,,lunchowym”,

zabieg Clear Lift jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Laser Harmony XL Pro Clear Lift pozwala pokonać liczne niedoskonałości skóry, które zimą potęgują się i stają bardziej widoczne. Z jego pomocą można spłycić zmarszczki, rozjaśnić plamy pigmentacyjne, zagęścić i ujędrnić skórę, przywracając jej młodszy wygląd. Widoczną poprawę widać już po jednej 30-minutowej sesji, po której nie ma żadnych brzydkich śladów i można spokojnie wrócić do codziennych aktywności. Zabieg Clear Lift to najlepszy sposób na wiosenną regenerację skóry – zapewnia szybką, bezbolesną i skuteczną terapię, która przynosi bardzo zadowalające efekty. Zresztą najlepiej przekonać się o tym osobiście!
Umów się na zabieg Clear Lift Alma Harmony XL Pro! W Klinice Arte Derm otoczymy Cię kompleksową opieką. Nasi specjaliści dobiorą terapię indywidualnie dopasowaną do potrzeb Twojej skóry. Zapraszamy do kontaktu https://artederm.pl/kontakt/