zabieg odchudzajacy

Zgrabna sylwetka – co zrobić, żeby ją uzyskać?

Odchudzanie to skomplikowany proces, na który składa się wiele elementów. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna, a także korzystanie z możliwości, jakie oferuje medycyna estetyczna to ciężka praca, połączona z ogromną motywacją. Jeśli zmagasz się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, a odchudzanie jest dla ciebie kwestią priorytetową, podpowiadamy co zrobić, żeby uzyskać zgrabną sylwetkę!

Skuteczne odchudzanie – stałe nawyki żywieniowe

Zgrabna sylwetka wiąże się ze stałymi nawykami żywieniowymi. Zdrowa dieta pozwala utrzymać optymalną wagę, a także przyczynia się do lepszego funkcjonowania organizmu. To dlatego tak ważne jest, żeby przestrzegać zasad racjonalnego żywienia. Wskazane jest codzienne spożywanie owoców i warzyw, unikanie tłuszczów, fast foodów oraz słodyczy. Wysokokaloryczne przekąski, a także napoje słodzone również utrudniają gubienie zbędnych kilogramów. Efektywne odchudzanie polega na długotrwałym przestrzeganiu stałych zasad, takich jak jedzenie mniejszych ilości, za to częściej. Najlepiej jeść małe posiłki pięć razy dziennie, z uwzględnieniem kolacji, najpóźniej na trzy godziny przed snem. Odchudzanie wspomaga też picie wody w ilości nie mniejszej niż 1,5 litra dziennie.

Dlaczego odchudzanie za pomocą samej diety nie przynosi oczekiwanych rezultatów?

Często zdarza się, że odchudzanie wyłącznie za pomocą diety nie przynosi upragnionych efektów. Zgrabna sylwetka jest bowiem zależna od kilku innych czynników. Na jej modelowanie składa się również aktywność fizyczna i uwarunkowania genetyczne. Dlatego warto uprawiać sport i dbać o codzienny ruch na świeżym powietrzu.

Modelowanie sylwetki – możliwości medycyny estetycznej

Obwisła skóra, rozstępy i cellulit to niektóre nieestetyczne efekty uboczne zmiany wagi. Aktualnie medycyna estetyczna rewelacyjnie radzi sobie z tego rodzaju niedoskonałościami ciała, dlatego jeśli marzysz o poprawieniu wyglądu, z pewnością dobierzemy dla ciebie odpowiedni sposób na rozwiązanie tego problemu! W naszej klinice Arte Derm dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak – Ultraformer III, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe HIFU, a także Iccone Laser, czyli urządzeniem łączącym działanie zimnego lasera z energią światła LED oraz masażem podciśnieniowym. Ponadto, swoim pacjentom możemy zapewnić modelowanie sylwetki za pomocą nici Meso Cogs, które mają pozytywny wpływ na produkcję kolagenu. Kolejną techniką, którą stosujemy w celu eliminacji wiotkości skóry, jest generowanie mikrowiązki plazmy urządzeniem o nazwie Plexr. Jeśli więc chcesz skorygować swoje ciało i wspomóc odchudzanie, z pewnością dobierzemy dla ciebie najbardziej adekwatne oraz nowoczesne środki do modelowania sylwetki!

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Kolejna metoda, która wspomaga odchudzanie, to lipoliza iniekcyjna. Zabieg polega na wstrzyknięciu w wybrane obszary skóry specjalnego preparatu, przyspieszającego metabolizm tłuszczu. Lipoliza iniekcyjna pomaga pozbyć się otłuszczenia z brzucha, pośladków, ud, brody i podbródka, a także obszaru wokół pach oraz nad kolanami. W Arte Derm lipoliza iniekcyjna jest przeprowadzana przez specjalistów, dzięki czemu możesz spodziewać się wysokiej jakości wykonywania czynności zabiegowych i pełnego profesjonalizmu!

Spalanie tłuszczu – konieczna aktywność fizyczna

W walce ze zbędnymi kilogramami dobrze zadbać też o regularną aktywność fizyczną, najlepiej pod okiem trenera. Doświadczony specjalista dobierze rodzaj ćwiczeń do twojej wagi i wieku. Dzięki temu odchudzanie, spalanie tłuszczu i zabiegi modelujące sylwetkę przyniosą trwały oraz upragniony efekt! Jeżeli interesują cię zabiegi wpływające na modelowanie sylwetki, skontaktuj się z naszą kliniką Artederm pod numerem telefonu: 570 182 184! Zapraszamy!