plexr - zabieg cena

Młodość wypisana na twarzy – PLEXR

Mimo upływu czasu, chcemy, żeby nasza aparycja prezentowała się młodo i atrakcyjnie, dlatego dbamy o naszą skórę, na przykład używając dobrej jakości kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Jednak oznaki starzenia i tak postępują, trudno cokolwiek z tym zrobić, zwłaszcza bez użycia drastycznych, chirurgicznych metod. Wydaje się to wręcz niemożliwe! Tymczasem medycyna estetyczna posiada obecnie środek, który nieinwazyjnie redukuje zmarszczki pod oczami, a także podnosi opadające powieki, a jest nim PLEXR. Wielofunkcyjne urządzenie może posłużyć nie tylko jako fenomenalny lifting twarzy, lecz także antidotum na trądzik, przebarwienia, blizny, rozstępy oraz brodawki. Dzięki temu leczenie, odmłodzenie i rewitalizacja są możliwe bez skalpela!

Wiek nie musi być ograniczeniem

Piękny wygląd nie musi być wyłącznie cechą młodości. Innymi słowy, liczba, która określa, ile masz lat, nie powinna określać tego, jak się czujesz. Dbając o siebie w odpowiedni sposób, możesz uniknąć przedwczesnych oznak starzenia skóry. To prawda, że wraz z wiekiem tracimy jej naturalną elastyczność i jędrność, ale aktualnie istnieją środki, które mogą temu zaradzić. Grunt, żeby zrobić ten pierwszy krok i odważyć się spełniać swoje pragnienia. W Arte Derm wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i dostosowujemy plan leczenia, stosownie do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli więc niepokoją Cię zmarszczki pod oczami czy też masz opadające powieki, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w tej kwestii urządzenie PLEXR świetnie się sprawdzi!

Młody wygląd z nowoczesnym urządzeniem PLEXR

Co jeszcze potrafi sprzęt PLEXR? Otóż, oprócz tego, że redukuje zmarszczki pod oczami za pomocą precyzyjnej wiązki mikroplazmy, ma również wpływ na odmłodzenie innych części  twarzy, to znaczy okolic warg oraz uszu. Doskonale radzi sobie też z wiotką skórą, ujędrnia ją i sprawia, że rewitalizacja jest wyjątkowo skuteczna. Niewątpliwą zaletą tego nowoczesnego urządzenia jest także tempo przebiegu pozytywnych zmian. Otóż, lifting twarzy przynosi zadowalające efekty już po jednorazowym przeprowadzeniu zabiegu i krótkim okresie wygojenia się leczonego obszaru skóry. Optymalne rezultaty uzyskasz powtarzając go 2-3 razy, zachowując okres miesięcznej przerwy między każdym z nich.

PLEXR – nieinwazyjna i bezpieczna blefaroplastyka

Zabieg, wykorzystujący wiązkę mikroplazmy, to alternatywa dla chirurgicznej operacji, jaką jest blefaroplastyka. PLEXR pozwala na nowoczesne rozwiązanie problemu, jakim są opadające powieki czy zmarszczki pod oczami. W tym wypadku okres rekonwalescencji trwa kilka dni, a po leczeniu nie występują blizny. Specjaliści Arte Derm dokładają wszelkich starań, żeby stosowane formy poprawy wyglądu pacjentów były jak najmniej inwazyjne i zarazem maksymalnie efektywne.

Zadbaj o siebie kompleksowo!

Człowiek szczęśliwy to taki, który potrafi cieszyć się z tego, co ma. Często radość z życia wynika również z umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Jeśli więc doskwiera Ci poczucie nieatrakcyjności, zawalcz o swoje dobre samopoczucie! Warto wykorzystać innowacyjny sprzęt, jakim dysponuje obecnie medycyna estetyczna i udoskonalić swój wizerunek. W Arte Derm przeprowadzimy Cię w bezpieczny sposób przez leczenie takich niedoskonałości, jak trądzik, przebarwienia, blizny, rozstępy czy brodawki. Arte Derm – zadzwoń pod numer 570 182 184 i umów się na wizytę! Zapraszamy!