modelowanie ciala

Zrób sobie prezent i zapewnij swojej skórze chwilę relaksu podczas zabiegu Icoone laser!

Z wiekiem skóra ulega zwiotczeniu i przesuszeniu. Życie w ciągłym biegu i zanieczyszczenia w powietrzu negatywnie wpływają na jej kondycję. Z pomocą przychodzi rewelacyjny zabieg  Icoone laser, który modeluje ciało i zapewnia efekt natychmiastowego liftingu. Zrób sobie prezent na święta i daj się skusić na chwilę relaksu.

W czym tkwi sekret?  

Icoone laser jest urządzeniem kosmetyczno-medycznym, które zapewnia masaż podciśnieniowy, który łączy w sobie energię lasera diodowego i światła LED. Ponadto, to jedyne urządzenie, z którego mogą korzystać pacjenci w każdym wieku i z różnym typem skóry. Urządzenie wyposażone jest w zmechanizowaną głowicę, posiadającą mikrootwory, która zapewnia multimikrostymulację w trakcie zabiegu.  Każdy pełny ruch głowice dostarcza skórze 1180 bodźców mikrostymulujących na dm². Dzięki temu masaż leczonej powierzchni jest bardzo dokładny i delikatny dla skóry. 

Komu dedykowany jest zabieg? 

Zabieg Icoone laser to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby wymodelować sylwetkę. Świetnie sprawdzi się w przypadku usuwania nierówności na skórze czy nadmiaru tłuszczu. Jest niezwykle pomocny w ujędrnianiu i liftingu. To świetny sposób na uzyskanie perfekcyjnej figury.

Zabieg Icoone laser doskonale sprawdzi się w walce z nadwagą i cellulitem, a także z głęboko zlokalizowanym tłuszczem. Zabieg pomaga wymodelować i wyszczuplić sylwetkę. To dobre rozwiązanie także w przypadku problemów naczyniowych i obrzęków. Sprawdzi się także przy redukcji luźnej skóry po liposukcji, blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych. Icoone laser może być traktowany także jako zabieg terapeutyczny, gdyż pomaga osobom z bólami mięśni, pleców i karku oraz z bólami spowodowanymi niewłaściwą postawą ciała. Pomoże także kobietom po porodzie wrócić do wymarzonej sylwetki.  

Icoone laser  – zaskakujące efekty kuracji! 

Zastosowany w urządzeniu laser diodowy zmniejszenia cellulit, wpływa na głęboko zlokalizowany tłuszcz oraz wspomaga metabolizm. Natomiast światło LED pobudza fibroblasty i zwiększa produkcję kolagenu oraz elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta i gładka. Światło LED wpływa także na poprawę mikrokrążenia i pracę układu limfatycznego. Po zabiegu skóra jest napięta, wygładzona, poprawia się także jej koloryt. Po zastosowaniu zabiegu na ciało można zauważyć wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Zmniejszenie obrzęków i zastojów wodnych, a także znaczne ujędrnienie skóry. 

Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jednak ostateczne rezultaty można ocenić dopiero po wykonaniu serii zabiegów. Dokładna ilość powtórzeń ustalona zostanie ze specjalistą wykonującym zabieg. Dla podtrzymania efektu po zakończeniu kuracji można stosować powtórzenia raz w miesiącu.

Chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabiegu Icoone laser? Służymy pomocą! Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w Klinice Arte Derm.