– 20% NA ZABIEG NEEDLE SHAPING

Needle Shaping to nowoczesna technologia polegająca na mikropszeszczepie włókien kolagenowych bez skalpela! Teraz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Zasady promocji

Skorzystaj z wyjątkowej promocji na zabieg modelowania twarzy bez skalpela. Otrzymujesz 20% rabatu na  jeden zabieg lub na pakiet 5 zabiegów!

Cena:

Twarz – jeden zabieg 900 zł  720 zł
Twarz – pakiet 5 zabiegów 3600 zł  2880 zł

Jak działa Needle Shaping?

Poprzez igły przekazywany jest prąd elektryczny o specyficznych częstotliwościach i właściwościach do skóry właściwej. Efektem jest przyleganie do igieł włókien kolagenowych skóry właściwej i przesunięcie soli z macierzy międzykomórkowej. Procesy te stabilizują trwałość uzyskanych efektów. Technika Needle Shaping pozwala na uzyskanie bardzo naturalnych efektów terapeutycznych.

Jakie efekty daje Needle Shaping?

Efekty działania można zobaczyć już po pierwszym zabiegu. Jest to jednak metoda stymulująca, a co za tym idzie, do uzyskania pełnego efektu – należy przeprowadzić serię od 4 do 6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Jest to obecnie jedyna metoda pozwalająca na efekty liftingujące bez podania jakiejkolwiek substancji w skórę pacjenta.

Dla kogo Needle Shaping?

Metoda ta polecana jest wszystkim tym, którzy chcą zwiększyć objętość ust, okolicy kości policzkowych, linii marionetek, fałdów nosowo-wargowych, linii żuchwy i owalu twarzy. Needle Shaping pozwala też na leczenie wielu rodzajów blizn oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek.

 

Zadzwoń i umów się na zabieg!

tel: 570 182 184